Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
11/04/2019 - 14:50

W Nowym Sączu ktoś wygrał ekstrapensję. 20 tysięcy miesięcznie przez 20 lat...

Nie musi pracować i jeszcze będzie dostawać 20 tysięcy złotych przez dwadzieścia lat! Jak to możliwe? Nieznany szczęściarz w kolekturze Lotto przy ul. Batorego w Nowym Sączu wysłał kupon w jednej z gier i trafiła mu się taka wygrana.

-  Naprawdę, tutaj się komuś trafiło takie szczęście ? Sam nie gram, ale nie miałbym nic przeciwko temu, żeby mnie coś takiego spotkało - mówi Paweł Janowiec, który na chwilę zatrzymał samochód pod szczęśliwym punktem punkt Lotto przy ulicy Batorego. - Ale pracy bym nie rzucił. Nudno by mi było – dodaje.

Okazuje się, że to nie pierwsza duża wygrana, jaka padła w tym właśnie punkcie.

- Kilka lat temu ktoś wygrał tutaj 400 tysięcy złotych, a znowu na Lwowskiej, w zdrapkę, ktoś wygrał 150 tysięcy – mówi pracownica kolektury.

- Żeby wygrać, trzeba dać szansę losowi - dodaje pan Michał, który przyszedł skreślić szczęśliwe numery.  Jak przyznaje, stawia na totolotka od piętnastu lat, ale jak dotąd trafił zaledwie dwie czwórki, co przyniosło mu 180 złotych.

-  Pieniądze szczęścia nie dają, ale ciągle próbuję.  Nie dla siebie, dla rodziny, a konkretnie na studia dla dzieci. Może kiedyś się uda – dodaje. Liczby, które zostały wylosowane 10 kwietnia, a które znalazły się na kuponie szczęśliwca, który zagrał w Nowym Sączu to 15, 17, 19, 26, 34 i 1.

[email protected] fot.JmDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)