Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
11/01/2024 - 16:25

W internecie jest potęgą! Krzysztof Golonka prowadzi życie pełne sukcesów [ZDJĘCIA]

W polskim internecie jest powszechnie rozpoznawalny. Jego kanał to YouTube subskrybuje ponad milion osób. Pochodzący z Tęgoborzy Krzysztof Golonka to zdecydowanie człowiek sukcesu. Powodzi mu się również w życiu prywatnym.

Sukcesy Krzysztofa Golonki

Sądecczyzna słynie z wielu znanych sportowców. Rozsławiają nasz region podczas różnego rodzaju zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych. Niektórzy robią to również w dość nieoczywisty sposób. Przykładem może być Krzysztof Golonka, który pochodzi z Tęgoborzy (gmina Łososina Dolna).

Specjalizuje się w robieniu trików piłkarskich i… jest w tym naprawdę świetny. Najlepiej świadczą o tym tytuły. Golonka jest m.in. Mistrzem Świata "The Best Freestyle Football Show" Praga 2011, finalistą Światowego Turnieju Freestyle w Amsterdamie, półfinalistą popularnego programu TVN - "Mam Talent" czy wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski Freestyle Football. Lista jego sukcesów jest bardzo długa.

- Swoją przygodę z trikami piłkarskimi rozpoczął w wieku 15 lat po obejrzeniu reklamy z udziałem swojego piłkarskiego idola - Ronaldinho. Od tego momentu każdego dnia, starał się spędzać z piłką co najmniej dwie godzinny dziennie podnosząc swoje umiejętności i jednocześnie przyswajać coraz to bardziej skomplikowane triki piłkarskie – czytamy na jego stronie internetowej.

W internecie wszyscy znają Krzysztofa Golonkę

Największą sławę Krzysztofowi Golonce przyniósł jednak kanał na YouTube “Trenuj z Krzychem”. Subskrybuje go aż 1,25 mln osób, co oznacza, że jest jednym z najpopularniejszych w naszym kraju. Wielu fanów ma też na Instagramie. Tutaj obserwuje go 469 tys. użytkowników.

Krzysztof Golonka chętnie dzieli się zdjęciami ze swoimi fanami. Możemy go zobaczyć chociażby w towarzystwie rodziny. Nie brakuje też zdjęć z różnego rodzaju wyjazdów oraz oczywiście fotografii typowo piłkarskich. Sądeczanin prowadzi szczęśliwe życie! ([email protected], fot.: trenujzkrzychem/ Instagram)

Aby zobaczyć zdjęcia Krzysztofa Golonki przejdź na następna stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu