Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
14/09/2023 - 14:25

Trzymała to w tajemnicy. Katarzyna Zielińska jest bez pamięci zakochana. Znowu stanęła na ślubnym kobiercu [ZDJĘCIA]

Romanse, zdrady, rozwody…w świecie polskich celebrytów to jak chleb powszedni. Kto, z kim, gdzie… można się pogubić w tabloidowych skandalach. Chlubnym wyjątkiem jest Katarzyna Zielińska. Pochodząca ze Starego Sącza aktorka od dziesięciu lat jest szczęśliwą żoną biznesmena Wojciecha Domańskiego. Para niedawno z wielką pompą obchodziła rocznicę ślubu. Znowu stanęli… przed ołtarzem. Wcześniej były ponowne oświadczyny.

Ależ to jest miłość!

Są małżeństwem od dekady i nadal za sobą szaleją.  Ich rocznica ślubu to był totalny odlot.  Zaczęło się od ponownych oświadczyn. Po tym, jak Katarzyna Zielińska opublikowała na Instagramie zdjęcie pierścionka, otrzymanego od męża z okazji rocznicy, stało się jasne, że powtórzyli zaręczyny.

- Czy można po raz drugi? P.S. Zgodziłam się – napisała aktorka.

Czytaj też Cud chirurgów w klinice w krakowskim Prokocimiu. Operacja dziecka jak z kosmosu!  

Nie tylko były drugie zaręczyny. Powtórzyli też ślub i wesele

Na tym nie skończyło się celebrowanie miłości. Niedawno znowu stanęli… przed ołtarzem, żeby odnowić małżeńską przysięgę. Przygotowania do uroczystości były trzymane w ścisłej tajemnicy. Wszystko wyszło na jaw dopiero teraz, kiedy Zielińska opublikowała w mediach społecznościowych  zdjęcie w oszałamiającej białej sukni ślubnej.

Dawno nie było mi tak dobrze. Tyle emocji i najukochańsi ludzie wokół. Najlepiej na świecie  - czytamy wpis na Instastory.

Czytaj też Kim jest ta szczęściara z Nowego Sącza, która wygrała samochód od firmy KORAL [WIDEO] [ZDJĘCIA] 

Było też i wesele na bis z szalonymi tańcami.  - Zawsze chciałam zatańczyć do piosenki z Dirty Dancing i polatać. Maser byłby ze mnie dumny – napisała na Instagramie aktorka, nawiązując w ten sposób do swojego udziału w telewizyjnym show „Taniec z gwiazdami”.

Czytaj też Chłopak spod Limanowej robi wielką karierę. Podbił serce Europy [WIDEO] 

Historia ich miłości jest niezwyczajna

Jak się poznali?

Niedawno aktorka pokazała zabawne zdjęcie, na którym został uwieczniony bal przebierańców.  Czyżby już wtedy między nimi iskrzyło? Soją obok siebie. Ona w stroju Czerwonego Kapturka, on w stroju kowboja. Mieli wtedy po pięć lat.

 Z tym niebieskookim gościem ze zdjęcia całuję się namiętnie każdego dnia i mamy dwójkę boskich dzieci. Ten chłopak w przedszkolu nie ujawniał jeszcze zdolności kulinarnych, ale teraz tuczy mnie pysznymi pastami i stekami zaraz po przyjściu z teatru. Czyli około godziny 23. A, i wtedy mnie nie całował. Dużo stracił – napisała Katarzyna Zielińska pod zdjęciem na Instagramie.

Czytaj też Zakochał się w niej bez pamięci piłkarz z Ekwadoru. Głośna miłość słynnej bliźniaczki z Nowego Sącza [ZDJĘCIA][WIDEO] 

Jak zdradziła w mediach społecznościowych poznali się pod… trzepakiem na starosądeckim Osiedlu Słonecznym. - Codzienna traska do przedszkola – wspominała na Instagramie przy okazji urodzin ukochanego męża. Małżonkowi zrobili sobie selfie w historycznym miejscu.   

Żebyśmy podjeżdżali razem pod ten trzepak jeszcze 100 lat razem! – napisała na aktorka.

Czytaj też Justyna Kowalczyk świętuje urodziny synka. Smutna radość w poruszającym wpisie [ZDJĘCIA]

Potem ich drogi się rozeszły. Domański wyjechał na studia do stanów Zjednoczonych, ona skończyła akademią teatralną. Po powrocie zza granicy przyszły mąż Zielińskiej zamieszkał w Warszawie i zaczął z sukcesem zajmować się biznesem.  Ponieważ nie miał w stolicy znajomych, nawiązał kontakt z ulubioną koleżanką z przedszkola, która już wtedy była gwiazdą seriali.   

- Rozmawialiśmy tak, jakbyśmy widzieli się dzień wcześniej, a przecież upłynęły lata od ostatniego spotkania. O tym, że Kasia jest popularną aktorką, wiedziałem dawno od mamy. Kasia żartobliwie zaproponowała, że może być moim przewodnikiem po mieście. Wprowadziła mnie w swoje towarzystwo – opowiadał Domański w rozmowie z czasopismem "Pani".

- Umówiliśmy się na sushi. „Chciałabym, aby mój mąż miał takie dobre oczy jak on”, przeszło mi przez myśl, gdy rozmawialiśmy. Najbardziej ujęła mnie jednak jego skromność. Nie przechwalał się, że jest absolwentem Uniwersytetu Harvarda i odnosi sukcesy zawodowe – wspominała w tym samym wywiadzie Zielińska.

Czytaj też Zaczęła od biegania, skończyła na Elbrusie.Wszystkie nałogi szalonej sądeckiej księgowej

To ponowne spotkanie po latach nie było z gatunku tych „jak grom z jasnego nieba”. -  Na początku traktowałam go jak kolegę. Miłość przyszła z czasem – wspominała aktorka w rozmowie z portalem styl.pl. Parą zostali w 2010 roku, dwa lata później wzięli ślub. Doczekali się dwóch synów.

Jakim są małżeństwem? Normalnym. Czasem wybuchowym, o czym aktorka z humorem pisze na Instagramie. Oboje mają porywcze, góralskie charaktery.

Czytaj też Totalny odlot i salwy śmiechu. To był największy hit wielkiej imprezy w Piwnicznej [WIDEO][ZDJĘCIA]

Romanse, zdrady, rozwody…w świecie polskich celebrytów to jak chleb powszedni. Kto, z kim, gdzie… można się naprawdę w tych wszystkich tabloidowych skandalach pogubić. Małżeństwo Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego jest chlubnym wyjątkiem, a aktorka ciągle jest w mężu, z wzajemnością, zakochana. Dowodzi tego wzruszający wpis jaki zamieściła w mediach społecznościowych.

Dziesięć lat wspólnych podróży, zachwytów, zagubionych bagaży, telefonów w taksówkach, kapeluszy w samolotach, zmieniania w ostatniej chwili planów, góralskich sprzeczek w środku dżungli, około 500 startów i lądowań razem. Ostatnio próbowaliśmy liczyć ćwiczenia biegów po lotniskowej płycie na wezwania last call (oczywiście moja wina,  przyznaję się)  zachwytów otaczającą nas przyrodą, kolekcjonowania zapachów, przepisów i smaków, zabierania promieni słońca do kieszeni, nadrabiania książkowych tytułów na kocu albo leżaku. I z każdym dniem coraz piękniej Nieważne czy w słońcu czy w burzy, z wiatrem w żaglach czy pod wiatr. Zawsze w jednym kierunku, za ręce, blisko siebie.No i razem - napisała Katarzyna Zielińska na Instagramie ([email protected])

Zobacz zdjęcia Katarzyny Zielińskiej i jej męża. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu