Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
05/09/2018 - 15:10

Trudno oderwać wzrok. Piękne dziewczyny Forum Ekonomicznego [ZDJĘCIA]

Przykuwają uwagę wszystkich mężczyzn podczas Forum Ekonomicznego. Jak co roku, na krynickim deptaku można spotkać piękne dziewczyny, zatrudnione przez firmy, jako hostessy.

Z koszyczków częstują gości owocami, słodyczami, rozdają wydawnictwa, firmowe, reklamowe … pracujące podczas Forum Ekonomicznego hostessy przykuwają swoją urodą uczestników konferencji, wśród których dominują mężczyźni.

Czytaj też  Praca na Forum Ekonomicznym jest jak nałóg. Ciężko uzależnia

- Panowie często się przy nas zatrzymują, zagadują, ale to bardzo sympatyczne - mówi  Marta, absolwentka ekonomii, która zanim znajdzie pracę w swoim zawodzie, zarabia jako hostessa. - Na forum panuje pełna kultura. Tu nie zdarzają jakieś niestosowne uwagi. Z takimi sytuacjami w naszej pracy spotykamy się raczej przy innego rodzaju imprezach, typu bankiety.

Hostessy pracują po osiem godzin, ale jak zgodnie podkreślają, na Forum panuje miła atmosfera.

Czytaj też Kogo Małgorzata Gromala chce złowić w sieci w kuluarach Forum

- Wszyscy są dla nas bardzo mili i życzliwi– mówi Wiktoria.- Niektórzy nawet specjalnie biorą od nas gazety, żeby nam nie było ciężko.

Gabriela Zaczyk w tym roku dostała się na studia do sądeckiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Jak podkreśla, Forum Ekonomiczne to dobra okazja do poznania nowych ludzi, interesujących rozmów i nawiązania zawodowych kontaktów.

- Dostałyśmy już kilka wizytówek od agencji reklamowych. Być może zaowocuje to jakimiś ciekawymi, zawodowymi propozycjami – dodaje jej koleżanka Aleksandra Jasińska, studentka AGH.

W tym roku pogoda dopisała, więc spacer po deptaku jest całkiem przyjemny.

- Na szczęście nie musimy chodzić w szpilkach - mówią dziewczyny.

Ile taki ośmiogodzinny spacer kosztuje? Tego hostessy nie zdradzają.

- Zobowiązane jesteśmy do zachowania tajemnicy, ale nie narzekamy. Jeśli będzie taka okazja, w przyszłym roku też chciałybyśmy przyjechać do Krynicy.

jagienka.michalik@sadeczanin.info  fot. Jm

Zobacz najpiekniejsze dziewczyny Forum Ekonomicznego
Przykuwają uwagę wszystkich mężczyzn podczas Forum Ekonomicznego. Jak co roku, na krynickim deptaku można spotkać piękne dziewczyny, zatrudnione przez firmy, jako hostessy.


Dziękujemy za przesłanie błędu