Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 stycznia. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
08/09/2020 - 07:30

Sześcioraczki spod Łącka rosną jak na drożdżach. Ależ to żywa gromadka![ZDJĘCIA]

Sześcioraczki z Tylmanowej, które niedawno świętowały swoje pierwsze urodziny rosną jak na drożdżach. Losy gromadki śledzi cała Polska. Maluchy mają miliony fanów na Instagramie, gdzie ukazują się ich zdjęcia. Filip, Tymon, Zosia, Kaja, Malwina i Nela radzą sobie coraz lepiej, a ich mama z dumą donosi o ich coraz to nowych umiejętnościach.

fot. screen TVN

czytaj też Książe i hrabianka wzięli ślub. Nie wyszła bajka w pałacu w Nawojowej 

- Nelka to nasz mały śmieszek, Kaja jest bardzo spokojna, Tymon impulsywny, Zosia lubi skupiać na sobie uwagę, Malwinka jest pieszczochem a Filip to trochę taki przewodnik całej szóstki – opowiadali o swoich pociechach w programie TVN Klaudia i Szymon Marcowie, rodzice sześcioraczków.  

Maluchy mają starszego brata, Oliwiera. Chłopiec ma już blisko cztery lata. Jego rodzice podkreślają, że bardzo dobrze sobie radzi w tej sytuacji i pomaga w doglądaniu całej gromadki.

A gromadka jest coraz bardziej ruchliwa i jak pisze na Instagramie ich mama, coraz trudniej  nad całą szóstką zapanować.

Piątka dzieciaków na jednym zdjęciu to całkiem niezły wynik, prawda? Ostatnio uchwycić wszystkich naraz to nie lada wyczyn – napisała Klaudia Marzec na Instagramie.

Maluchy z Tylmanowej odnoszą swoje pierwsze sukcesy.

Nowe doświadczenie, niestety Malwi jeszcze w pozycji leżącej... Mam nadzieję, że pokona trudności i w końcu samodzielnie usiądzie obok sióstr - donosi ich mama.

Zobaczcie zdjęcia maluchów. Są takie urocze! Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu