Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
09/08/2022 - 10:45

Szczeniaki z Maszkowic szukają nowego domu. Udostępnij, pomóż tym biedactwom

Poznajcie Atosa, Portosa, Aramisa i Dorcię – szczeniaki, które do tej pory przetrzymywane były w okropnych warunkach w osadzie romskiej w Maszkowicach. Teraz ich los może zmienić się na lepsze. Pilnie poszukujemy dla nich kochających domów.

O interwencji TOZ w osadzie romskiej w Maszkowicach można przeczytać TUTAJ. Ponad 70 psów szuka nowego domu [ZDJĘCIA]

Wśród psów odebranych z osady Romskiej są też szczeniaki. Atos, Portos, Aramis i Dorcia mają 3 – 4 miesiące. Są już po kontroli weterynaryjnej.

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Oddział w Krynicy-Zdroju, szuka dla tych czterech słodziaków nowych właścicieli, którzy przygarną je do domu lub mieszkania. Obowiązuje procedura adopcyjna.

Jesteśmy przekonani, że cała czwórka szybko znajdzie dom. Widok tych rozkosznych szczeniaków stopi niejedno serce.

Możliwe jest także przygarnięcie psiaków jako dom tymczasowy. W takim wypadku TOZ zapenia opiekę weterynaryjną, karmę i wyprawkę.

W sprawie adopcji trzeba kontaktować się pod numer telefonu 530 044 074. Na wszelkie pytania odpowie prezes krynickiego TOZ, Sylwia Śliwa.

W osadzie romskiej w Maszkowicach mieszkały również suczki. Niesterylizowane psiaki rodziły co cieczkę. Wśród nich znalazła się ciężarna sunia w typie owczarka niemieckiego.

Niedługo po interwencji wydała na świat 11 malutkich psinek. Każdy szczeniak otrzymał słodkie imię. Poznajcie Kokosa, Daktyla, Wiśnię i ich rodzeństwo.

Zanim maluchy znajdą nową rodzinę, muszę spędzić jeszcze trochę czasu ze swoją matką. Z racji, że szczeniaczki otrzymały już imiona, można je rezerwować. Cukierkowo-owocowe psiaki będą mogły rozpocząć kolejny etap swojego życia w nowych domach po upływie 4 – 5 tygodni.

Jedenaście szczeniaczków z Maszkowic przebywa obecnie pod opieką Fundacji dla Zwierząt Dar Serca. ([email protected], fot. Facebook: Dar Serca Fundacja dla Zwierząt, TOZ w Krynicy-Zdroju)

Szczeniaki z Maszkowic czekają na nowych, kochających właścicieli
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją jednego ze szczeniaków, zadzwoń pod numer 530 044 074. (Fot. TOZ w Krynicy-Zdroju)


Dziękujemy za przesłanie błędu