Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
28/11/2019 - 15:40

Świat po prostu oszalał na punkcie tej dziewczyny z Nowego Sącza

Zachwyca swoją urodą i zgarnia medale jeden za drugim. Piękna sądeczanka Patrycja Słaby podbija świat. W sensie dosłownym, bo właśnie wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata w sportach sylwetkowych i kulturystyce w Hiszpanii. Wcześniej było złoto w Ekwadorze.

Już trudno nadążyć za sukcesami Patrycji Słaby, studentki fizjoterapii z Nowego Sącza. Ledwie zdobyła dwa złote medale w Rzymie w zawodach IFBB Diamond Cup Rome, gdzie  była najlepsza w kategorii juniorek i seniorek, a już  znowu stanęła na podium. Tym razem przywiozła brąz Mistrzostwach Świata w sportach sylwetkowych i kulturystyce w Hiszpanii.

Czytaj też Piękna Patrycja z Nowego Sącza swoimi kształtami podbija świat [ZDJĘCIA]

Niebawem będę mogła podsumować wszystkie starty, wyciągnąć wnioski oraz ustalić dalsze plany. Kocham ten sport! – napisała na swoim profilu na Facebooku piękna sądeczanka.

Ale sukces okupiony jest ciężką pracą, wielkim wysiłkiem i ma swoją cenę. Patrycja ma kłopoty z kolanem. Czeka ją operacja, a potem rehabilitacja.

Oszałamiająca kariera Patrycji Słaby wystrzeliła rok temu podczas mistrzostw świata w ekwadorskim Quito, w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness.  Zajęła najwyższe miejsce na podium.  

We wrześniu była najpiękniejsza na międzynarodowych zawodach Arnold Classic Europe w Barcelonie. Wkrótce potem znowu okazała się najlepsza. Sięgnęła po złoto na mistrzostwach Polski w sportach sylwetkowych (bikini fitness). Obroniła tytuł zdobyty rok temu.

Czytaj też Fani byli w szoku. Katarzyna Zielińska potwornie przeraziła ich swoim wyglądem 

Zgarnęła też tytuł mistrzyni Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze i złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek.  

[email protected] fot. FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)