Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
22/01/2021 - 00:45

Sukces Małopolanek w konkursie piękności. Zgarnęły kilka prestiżowych nagród

Wielkie gale finałowe konkursów Miss Polski Nastolatek i Miss Polski 2020 już za nami. Choć żadnej z pięknych Małopolanek nie udało się zwyciężyć, to i tak odniosły wielki sukces. Zgarnęły sporo tytułów i nagród.

To był weekend pełen emocji. Najpierw w piątkowy wieczór (15 stycznia) odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski Nastolatek 2020. O koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety walczyły dwadzieścia cztery piękne finalistki. Wśród nich były aż trzy reprezentantki z Małopolski: Alicja Kucia z Bachowic, Emilia Nowak z Chrzanowa i Barbara Rząsa z Błażowa. Choć żadnej z nich nie udało się zwyciężyć, to i tak piękne Małopolanki odniosły wielki sukces.

Alicja Kucia otrzymała tytuł IV Wicemiss Polski Nastolatek 2020. Z kolei Barbara Rząsa została Najsympatyczniejszą Nastolatką 2020. Jest to tytuł o tyle cenny, bo przyznany przez same finalistki konkursu.

Zobacz też Wybory Miss Polski 2020: Anna Maria Jaromin najpiękniejsza. A Małopolanki?

Jurorzy nie mieli łatwego zadania, bo wymarzone trofeum mogła otrzymać tylko jedna z pięknych finalistek. Ostatecznie jednak jako najpiękniejszą nastolatkę 2020 roku wybrali Katarzynę Synowiec.

Jeszcze większe emocje towarzyszyły gali finałowej konkursu Miss Polski 2020, która odbyła się w niedzielny wieczór w warszawskim studiu Cyfrowego Polsatu. O koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety walczyły dwadzieścia trzy piękne Polki. Wśród nich były aż trzy reprezentantki z Małopolski: Justyna Haberka z Olkusza, Żaneta Kotarba z Gdowa i Sandra Naum z Łącza.

Zobacz też Piękne Małopolanki w finale Miss Polski Nastolatek. Już jutro wielka gala

Piękne finalistki zaprezentowały się przed publicznością w kilku odsłonach m.in. w strojach kąpielowych, sukniach ślubnych i wieczorowych. Jurorzy nie mieli łatwego zadania, ale ostatecznie wybrali jako najpiękniejszą kobietę 2020 roku Annę Marię Jaromin z Katowic.

Małopolanki również odniosły wielki sukces. Sandra Naum otrzymała tytuł 4 Wicemiss Polski 2020. Z kolei Żaneta Kotarba została wybrana Miss Foto 2020.

Zobacz też Wielki finał konkursu Miss Polski 2020. Która z finalistek otrzyma koronę?

W jury tegorocznej edycji finału Miss Polski 2020  zasiedli: Ewa Wachowicz (Miss Polonia 1992, III wicemiss świata na Miss World oraz laureatka Miss Świata Studentek na World Miss University), Viola Piekut (projektantka), Anna Wyszkoni (polska wokalistka), Joanna Liszowska (aktorka), Olga Buława (Miss Polski 2018), Katarzyna Krzeszowska (Miss Polski 2012), Magdalena Kasiborska (Miss Polski 2019) i Elżbieta Sawerska (Miss Polski 2004).   ([email protected] Fot. Miss Małopolski / Robert Kobyliński)

Chcesz zobaczyć zdjęcia z gali finałowej konkursów Miss Polski Nastolatek i Miss Polski 2020? KLIKNIJ TUTAJ albo przejdź na kolejną stronę.

Strony

Dziękujemy za przesłanie błędu