Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
30/01/2024 - 13:35

Sądeczanin Mateusz Ziółko znów w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Mateusz Ziółko, piosenkarz z Nowego Sącza, wystąpi w jubileuszowym, 20. sezonie hitu Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wraca do programu, jako gwiazda specjalnej edycji tego telewizyjnego show. Nowe odcinki z Sądeczaninem zobaczymy już wiosną tego roku.

W 20. edycji  muzycznego show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. zobaczymy ośmioro uczestników, którzy już brali udział w poprzednich edycjach.

- Wybraliśmy najlepszych z najlepszych, czyli tych, którzy błyszczeli w poprzednich edycjach.Tak chcemy uczcić  jubileusz tego programu - wyjaśniają producenci telewizyjnego show.

O nagrodę powalczą m.in.: Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Szwed, Barbara Kurdej-Szatan, Stefano Terrazzino i Kacper Kuszewski oraz właśnie Mateusz Ziółko z Nowego Sącza.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo po raz 20.

Czego oczekuje sądecki wokalista po tym występie?

"Na pewno dobrej zabawy. Kupy śmiechu, bo my już tak podchodzimy do tego programu. Paradoksalnie chyba nam wszystkim uczestnikom, trudno było podjąć decyzję o wejściu w te buty jeszcze raz. Wiedzieliśmy, czego się spodziewać" - powiedział Mateusz Ziółko w rozmowie z telewizją Polsat.

"Myślę, że obok „Tańca z Gwiazdami” to jest najtrudniejszy program w telewizji do zrobienia, do wytrwania.Te godziny spędzone na charakteryzacjach, na próbach, przygotowaniach do każdego odcinka naprawdę są wyczerpujące, ale przy tym jest kupa zabawy, niesamowita ilość śmiechu" - dodał.

Mateusz Ziółko od lat mieszka w Nowym Sączu

Przypomnijmy. Piosenkarz przeprowadził się tutaj w 2017 roku, tuż po ślubie z Miss Ziemi Sądeckiej 2009, Marianną Sokołowską. Już rok później, Jesienią 2018 roku wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", wcielając się w finale w Arethę Franklin. Brał udział w koncertowych projektach muzycznych i występował w roli supportu podczas organizowanych w Polsce koncertów zagranicznych wykonawców. W 2008 zajął czwarte miejsce w finale pierwszej edycji programu TVN Mam Talent.

W 2012 został półfinalistą czwartej edycji programu telewizji Polsat Must Be the Music. Tylko muzyka. Rok później wydał debiutancki singiel,i zwyciężył w finale trzeciej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. W 2014 r., za interpretację piosenki Czesława Niemena „Wspomnienie”, zajął pierwsze miejsce w konkursie „SuperDebiuty” w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” z jego udziałem zobaczymy wiosną 2024 r. (BS, fot: mat. promocyjne Mateusz Ziółko, arch.prywatne)


Dziękujemy za przesłanie błędu