Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 czerwca. Imieniny: Laury, Laurentego, Nory
04/02/2023 - 20:50

Pół roku temu lał beton na budowie. Teraz chłopak ze wsi pod Limanową jest gwiazdą na całą Polskę

Jeszcze pół roku temu pracował na budowie i gotów był zrezygnować ze swoich marzeń. Postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę. Zgłosił się do The Voice od Poland a teraz robi błyskawiczną karierę. To wszystko ledwie w kilka miesięcy wydarzyło się w życiu Dominka Dudka z Pasierbca koło Limanowej. Artysta właśnie nagrał swój pierwszy singiel i rusza na podbój muzycznej sceny.

Fortuna kołem się toczy

Dowodzi tego Dominik Dudek z Pasierba koło-Limanowej, którego życie w krótkim czasie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni.

Jeszcze pół roku temu pracowałem na budowie przy betonach. Byłem totalnie załamany i chciałem zrezygnować z marzeń. Dałem sobie ostatnią szansę i zgłosiłem się do The Voice of Poland. I wygrałem. Dziś mam podpisany kontrakt płytowy z Uniwersal Music i właśnie wydałem nową piosenkę – napisał Dominik na Facebooku, który w ten sposób zaanonsował swój marsz po  sławę na polskim muzycznym rynku.

czytaj też Kordian. Gwiazdor disco polo promował Sądecczyznę ponad 200 milionów razy

Dominik Dudek: czy będzie z tego hit?

Artysta przyznaje, że jest bardzo podekscytowany, bo wreszcie może pokazać swoją własną twórczość, we własnej aranżacji, z ulubionymi instrumentami czyli z gitarami i banjo.

Piosenka powstała już dobrych kilka lat temu i opowiada w stu procentach o mnie, tak po prostu – zdradza Dominik.

czytaj też Andrzej Citak. Niezwykły dyrygent, który zamienił chór w intelektualną przygodę  

Czy utwór zatytułowany "Tak mi mów"  stanie się hitem?  Na razie pojawiła się ma muzycznych platformach internetowych i już wzbudza entuzjazm  fanów wokalisty. W pierwszych komentarzach piszą, że jest świetna i wpada w ucho.

Czy podbije muzyczne rozgłośnie. Czy Dominik Dudek powtórzy sukces Michała Szczygła z  Nowej Wsi, który po udziale w The Voice of Poland ma już status  gwiazdy?

Ola w niego wierzyła

A tak niewiele brakowało do tego, żeby zwycięzca wielkiego muzycznego show rozminął się ze swoim szczęściem. Do tej pory Dominik Dudek, który na co dzień pracował w firmie budowlanej swojego ojca, spełniał się w zespole Redford. Na Youtube można odnaleźć sporo ich piosenek, a najpopularniejszym singlem grupy jest numer "Drzazgi". Jeszcze wcześniej na talencie Dudka poznał się szkocki wokalista i producent Edwyn Collins, który w przeszłości nagrał światowy przebój "A Girl Like You". Ostatecznie jednak  współpraca artystów nie przyniosła oczekiwanych efektów.


czytaj też Ruszył wyścig po zwycięstwo w plebiscycie na Sądeczanina Roku 2022. Oto drużyna wspaniałych  

Od porzucenia marzeń o muzycznej karierze  odwiodła Dominika jego dziewczyna, Ola.-  To ona mnie namówiła żebym  zgłosił się do programu. Wysłała za mnie zgłoszenie – opowiadał Dominik Dudek i zdradził, że z ukochaną poznali się przez internet, na portalu randkowym.- To jest dziewczyna, z którą chcę spędzić resztę życia – zapewnia wokalista. ([email protected]zanin.info) fot. Facebook

Dziękujemy za przesłanie błędu