Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 25 września. Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa
26/11/2018 - 23:00

Piękna sądecka prawniczka i jej siostra modelka wystąpią w telewizyjnym show

Obydwie są piękne, ale każda z nich wybrała zupełnie inną zawodową drogę. Alicja Ruchała jest modelką i piosenkarką, która podbija świat, jej siostra jest sądecką prawniczką i próbuje swoich sił w polityce. Teraz połączą siły. Szykują się do wspólnej przygody. Wystąpią w czwartej edycji programu telewizyjnego show Azja Express.

Alicja Ruchała to gwiazda światowego modelingu. Piękna Polka, która pochodzi ze Świdnika w gminie Łososina Dolna, już podbiła Turcję i Rosję, a jej kariera nabiera szalonego tempa. Trafiła na okładki takich magazynów, jak "Vogue", "Elle" czy "Harper's Bazaar". Od jakiegoś czasu próbuje też swoich sił jako wokalistka.

Jej pierwszy singiel "No Longer Want You" ukazał się na początku 2017 roku. Modelka chciała reprezentować Polskę na Eurowizji, jednak do festiwalu się nie zakwalifikowała. Niezrażona niepowodzeniem nagrywa kolejne clipy.

Czytaj też Sądeczanki potrafią osiągać sukcesy, zarówno w polityce jak i show-biznesie

W czerwcu o Ruchale rozpisywały się krajowe i zagraniczne tabloidy przy okazji filmowego festiwalu w Wenecji.  Choć po czerwonym dywanie przechadzały się takie gwiazdy jak Lady Gaga  czy Natalie Portman, to polska gwiazda skupiła na sobie największą uwagę. Dlaczego?

Bo pojawiła się na festiwalu w obstawie ochrony, która strzegła jak oka w głowie modelki i jej biżuterii. Alicja miała bowiem na palcu pierścionek z diamentem warty aż 2 mln zł!

Gwiazdę zapewne byłoby stać na tak kosztowny gadżet, ale pierścionek otrzymała od firmy, która zaprosiła ją na festiwal. Torebka Jimmy’ego Choo za 3,5 tys. zł, którą miała przy sobie Ruchała, wydaje się teraz wyjątkowo „tania” - pisał o modelce "Super Express".

Teraz znowu o niej głośno. Piękna modelka ma wystąpić w czwartej edycji programu telewizyjnego Azja Express. Jak tam trafiła?

-Gwiazdka o elektryzującym nazwisku zwróciła uwagę stacji TVN podczas swojego występu na festiwalu w Sopocie organizowanym przez stację - pisze "super Super Express. Była jedną z najbarwniejszych postaci na scenie.

W pełną podróż przygód, zabiera swoją siostrę Elżbietę, sądecką prawniczkę, która ma skrajnie różne zainteresowania. Niedawno próbowała swoich sił w polityce. Z list Koalicji Obywatelskiej bez powodzenia startowała w wyborach samorządowych do sejmiku.

Choć nie ustępuje w urodzie swojej siostrze, nigdy nie myślała o tym, żeby spróbować swoich sił na wybiegu.

-Nigdy mnie to nie interesowało. Alicja już od dziecka mówiła, że chce być modelką - mówiła Elżbieta Ruchała w rozmowie z "Sądeczaninem". - A ja przejawiałam zupełnie inne zainteresowania. Zawsze mówiłam, że będę prawnikiem i byłam zupełnie inna niż moja siostra.

Czytaj też Jak to możliwe? Piękna pani mecenas choć wybory przegrała, to jednak... wygrała

I pani i siostrze nie można odmówić konsekwencji w realizacji życiowych planów.
-To prawda. Kiedy patrzę z perspektywy czasu, wszystkie nasze pomysły z dzieciństwa zrealizowałyśmy w dorosłym życiu. W czasach, kiedy moja siostra mówiła, że będzie modelką, większość ludzi w Polsce, tak naprawdę nie wiedziała co to jest modeling. Nie było ani Instargrama, ani Facebooka, ani kolorowych gazet. A ja zawsze, od dziecka, interesowałam się polityką.

Te zupełnie inne pasje piękne siostry będą musiały połączyć w telewizyjny show. Jak  Elżbieta Ruchła i jej siostra przygotowują się do programu?

- Nie wiem jak ta informacja przedostała się do mediów i kto taką informację wypuścił. Nie chcę tego komentować - mówi prawniczka. - Przyznaję jedynie, że udział w takim programie byłby przygodą mojego życia i próbą sprawdzenia siebie w ekstremalnych warunkach.

Uczestnicy każdej edycji programu, gwiazdy polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele, muszą przebyć wyznaczoną trasę, dysponując budżetem w kwocie jednego dolara na dzień na osobę. Najszybsi dostaną immunitet chroniący przed eliminacjami. W co drugim odcinku drużyna, która dotrze jako ostatnia do wyznaczonego celu, zostanie wyeliminowana z dalszej rywalizacji. Tym razem wyruszą najprawdopodobniej do Rosji.

[email protected] Fot. FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe