Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
18/01/2019 - 12:10

Nowy Sącz: gdzie podziały się sobotnie dyżury prezydenta miasta?

Nowy prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel wprowadził wkrótce po objęciu rządów, że będzie dyżurował w soboty w ratuszu, by spotykać się z mieszkańcami miasta. Sądeczanie przychodzą do niego z różnymi problemami. Gdzie są prezydenckie, sobotnie dyżury? - pytają nasi czytelnicy.

- Wiem, że dzwonię w błahej sprawie, ale chciałam się zapytać, czy prezydent miasta Ludomir Handzel nadal dyżuruje w ratuszu w soboty – pytała pani Emilia, mieszkanka Nowego Sącza. – Próbowałam umówić się na taki dyżur, ale mi się nie udało. Dodzwoniłam się do urzędu, ale dowiedziałam się od pani, która odebrała telefon, że do prezydenta jest dużo ludzi. Dlatego też chce wiedzieć, czy dyżury nie zostały zlikwidowane.

W biurze prasowym Urzędu Miasta w Nowym Sączu dowiedzieliśmy się, że dyżury prezydenta nie zostały zlikwidowane. Odbywają się tak, jak zostało to wcześniej ustalone. Jak się okazuje, cieszą się one bardzo dużym zainteresowaniem.

- Na spotkanie z prezydentem można się umawiać dzwoniąc do sekretariatu Urzędu Miasta na numer telefonu 18 448 65 08 – powiedziała portalowi „Sądeczanin.info” Monika Zagórowska, z biura prasowego Urzędu Miasta w Nowym Sączu. - Sekretariat aktualnie umawia spotkania z prezydentem już na następny miesiąc, czyli na luty.

Wielu mieszkańców korzysta także z możliwości rozmowy z prezydentem on – line. Gospodarz miasta odpowiada na pytania internautów. Transmisje odbywają się co jakiś czas na portalu społecznościowym. Wystarczy być zarejestrowanym na portalu społecznościowym, a także... „polubić” stronę PREZYDENT LUDOMIR HANDZEL.

[email protected], fot. IM

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"