Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
14/09/2020 - 13:30

Natalia z Nowego Sącza zafundowała kosmos jurorom z The Voice of Poland

Ledwie zaczęła śpiewać, publiczność nagrodziła ją brawami, a jurorzy się zachwycili. Taki wspaniały debiut w nowej edycji "The Voice of Poland"zaliczyła Natalia Szczypuła z Nowego Sącza. To kolejna uzdolniona wokalistka z naszego regionu, która powalczy o zwycięstwo w popularnym telewizyjnym show.

- Zafundowałaś nam kosmos tym, w jaki sposób posługujesz się wokalem – zachwycał się po występie Natali Szczypuły  zasiadający w jury Michał Szpak. - Znakomity warsztat, pięknie postawione dźwięk. Ten głos nie jest zmanierowany. To jest fantastyczne - mówił Szpak.

Pochodząca z Nowego Sącza wokalistka, która teraz mieszka teraz we Wrocławiu, podczas przesłuchań w ciemno znakomicie odnalazła się w utworze z repertuaru Pink „Beautiful Trauma”.

Oczarowała nie tylko Michała Szpaka. Komplementów nie szczędzili jej też Urszula Dudziak,  Edyta Górniak, oraz  Tomson i Baron z grupy  Afromental.  To właśnie do ich drużyny zdecydowała się  dołączyć Natalia. W kuluarach programu zdradziła, że śpiewa od dziecka.  Miłość do muzykowania zaszczepił w niej tata, który jest gitarzystą.

- Kocham śpiewać i robię to codziennie. Wychowywałam się na muzyce gospelowej, ale śpiewam jazz i soul. Moje piosenki są połączeniem tych gatunków - mówiła Natalia, która także pisze muzykę i nagrywa własne kompozycje.

W pierwszym występie w „The Vopice of Poland” kibicował jej ojciec i  równie uzdolnione muzycznie siostry Estera i Zuzanna.

Czy Natalia powtórzy sukces Michała Szczygła i Izabeli Szafrańskiej?([email protected] fot, screen TVP2)

Dziękujemy za przesłanie błędu