Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
24/05/2022 - 16:00

Nasza Joanna Kulig zarabia krocie i wygląda teraz jak milion dolarów [ZDJĘCIA]

Międzynarodowa kariera, udane małżeństwo, macierzyństwo… szczęście sprzyja ostatnio Joannie Kulig. Pochodząca z Muszynki aktorka ma już status gwiazdy. Nie tylko przebiera w zawodowych propozycjach. Ostatnio awansowała do roli jurorki w tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Kulig brylowała na czerwonym dywanie. Zachwycała swoją nietuzinkową urodą i stylizacjami.

Główna rola w obsypanej nagrodami polskiej produkcji „Zimna wojna” zrobiła z niej prawdziwą gwiazdę i otworzyła drogę do Hollywood. Pochodząca z Muszynki Joanna Kulig może nie tylko przebierać w najlepszych ofertach. Ostatnio awansowała do roli jurorki w tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes o brylowała na czerwonym dywanie, przykuwają uwagę fotorepoerterów.

Na inauguracji festiwalu artystka pojawiła się w czarnej, dopasowanej sukni projektu Giorgia Armaniego. Wyglądała olśniewająco i elegancko. Do aksamitnej sukni, która podkreśliła jej talię, założyła szpilki w kolorze srebra.

Czytaj też Trzecie urodziny sześcioraczków z Tylmanowej. Urosły niewiarygodnie! [ZDJĘCIA] 

Podczas premiery jednego z filmów zaskoczyła wszystkich swoją stylizacją.  Gwiazdy postawiły na czerń, ona założyła biały garnitur.  I znowu wyglądała fantastycznie! - Oversize'ową marynarkę połączyła z luźnymi spodniami i jedwabną koszulą. Całość uzupełniał duży zielony naszyjnik. To on przyciągał uwagę i był największą ozdobą stylizacji. Kulig prezentowała się także w delikatnym makijażu. Spięła też włosy – opisuje jej wygląd jeden z plotkarskich serwisów internetowych.

Czytaj też Nasz człowiek, rodem z Limanowej, został nowym gwardzistą papieża Franciszka 

Aktorki, prezenterki, piosenkarki, celebrytki… wszystkie na potęgę się odchudzają, a potem się tym chwalą. Z tego obowiązującego trendu  Joanna Kulig się wyłamuje i gubić kilogramów nie zamierza.  Podczas pracy na palnie zdjęciowym polskiego thrillera pod tytułem „Pajęczyna”, gdzie gra jedną z głównych ról scenarzyści zażądali, żeby gwiazda nieco schudła,  na co aktorka się nie zgodziła.

Teraz szykuje się do nowej roli. Zagra w komedii romantycznej Rebecci Miller "She Came to Me"  u boku największych gwiazd.  W filmie wystąpią takie sławy jak Anne Hathaway, Tahar Rahim i  Matthew Broderick.

Czytaj też Kordian dał ognia! Co takiego znów zrobił król disco polo z Żeleźnikowej

Za wielkimi sukcesami Kulig, idą wielkie pieniądze. Zagraniczne produkcje przekładają się na aktorską gażę polskiej gwiazdy. Jak pisał "Super Express" podczas pracy na planie filmowym francuskiego dreszczowca "Kompromis” Kulig, zarobiła 250 tysięcy euro, czyli nieco ponad milion złotych. A nie jest to rekord, bo kiedy kręciła film w USA, za jeden dzień zdjęciowy dostawała 25 tysięcy dolarów.

Te wszystkie sukcesy nie zawróciły jednak Joannie Kulig w głowie. Czy to z rodzinnej Muszynki wyniosła życiowe priorytety?

Czasem miewa się̨ złudne nadzieje, ale bez tego uczucia nie byłoby wiary, że może być́ lepiej. Nadzieja napędza! Mnie nadzieję daje wiara w Boga, w rodzinę̨, męża, synka, w pasje -  muzykę̨, film, taniec. A także niesienie pomocy innym, dzielenie się z drugim człowiekiem, zaangażowanie – napisała aktorka jakiś czas temu na Instagramie. ([email protected]) fot InstagramDziękujemy za przesłanie błędu