Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 28 maja. Imieniny: Augustyna, Ingi, Jaromira
19/12/2020 - 14:45

Najlepsze prezenty na gwiazdkę według sądeczan. Masz je na swojej liście?

Przez cały tydzień Czytelnicy ”Sądeczanina” wybierali najgorsze i najlepsze prezenty na gwiazdkę. W internecie znajdziemy setki niepowtarzalnych propozycji idealnych na tegoroczne święta. Wybory sądeczan są jednak nieco zaskakujące…

Wygląda na to, że płyty CD lub DVD są wciąż świetnym i bardzo aktualnym pomysłem na prezent - to one w naszej sondzie uzyskały najmniej negatywnych głosów. Dlaczego mamy sentyment do kupowania oryginalnych krążków, choć właściwie każdej piosenki możemy w dowolnej chwili posłuchać w internecie? Utwory na płytach są lepszej jakości, dajemy w ten sposób zarobić wykonawcy i przede wszystkim wybieramy ją świadomie. Na płytach znajdziemy osobiste przemyślenia twórców, dedykacje i podziękowania – również dla nas.

Czytaj też: Boże Narodzenie 2020 - jakie czekają nas limity i obostrzenia 

Wielu z Was chciałoby znaleźć pod choinką zestaw ulubionych kosmetyków – dedykowany pewnie bardziej kobietom – i brelok do kluczy (ten prezent akurat świetnie sprawdzi się w przypadku panów). Te niby oczywiste upominki cieszą Was co roku. Brelok zawsze można spersonalizować, grawerując na nim osobistą dedykację lub inicjały właściciela. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno na metalowym, jak i na skórzanym gadżecie.

Świeczki zapachowe, kalendarze na nadchodzący rok, czekoladki i inne słodkości to rzeczy, z których również ucieszylibyście się w tegoroczne święta. A czego na pewno nie chcecie dostać? Sprawdźcie, jaki prezent – zdaniem sądeczan – to najgorszy wybór pod choinkę. ([email protected], fot. Pixabay.com)

Dziękujemy za przesłanie błędu