Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
01/02/2024 - 15:15

Na rynku w Nowym Sączu pojawił się "kosmita". Nagranie poszło w świat [WIDEO]

Duch? Kosmita? Postać z filmu? Dość zaskakujące nagranie z Nowego Sącza robi w ostatnim czasie furorę w internecie. Wszystko dzieje się tuż obok ratusza. Kogo na nim widzimy?

Dziwna postać w Nowym Sączu

Sądecki rynek to miejsce dobrze znane wszystkim mieszkańcom naszego regionu. Możemy na nim często oglądać też wiele znanych osób, jak chociażby muzycy czy politycy. Okazuje się, że nie brakuje jednak również dość tajemniczych gości

Bardzo duże poruszenie wywołało nagranie, które zaczęło się ostatnio pojawiać w mediach społecznościowych. Z jednej strony wzbudza ciekawość, z drugiej nieco śmieszy. Wszystko dzieje się właśnie w rynku. 

Widzimy na nim kogoś w czarnej pelerynie i masce przypominająca postać z filmu “Fantomas”. Jedzie na hulajnodze elektrycznej ulicą, tuż obok ratusza. Na chodniku widzimy też dużą warstwę śniegu, co wskazuje, że nagranie musiało powstać już jakiś czas temu.

Co się wydarzyło na rynku w Nowym Sączu?

Film krąży zarówno na Tik Toku, jak i na Facebooku. Pojawia się na różnego rodzaju grupach, które tematycznie związane są z Nowym Sączem. Nie brakuje komentarzy oceniających zachowanie jego autora. Podobnie, jak domysłów do jakiej postaci chciał się upodobnić.

A co Wy myślicie o nagraniu? Całość możecie zobaczyć w załączonym materiale filmowym. ([email protected], fot: bigibigi123/ Tik Tok - ikona)  Dziękujemy za przesłanie błędu