Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
25/09/2023 - 16:00

Muszyna: w strugach deszczu miłośnicy stalowych rumaków zakończyli sezon

W strugach deszczu nowosądeccy miłośnicy stalowych rumaków zakończyli (24 września) tegoroczny sezon. Motocykliści wyjechali ze Starego Sącza, a następnie po przejechaniu Doliny Popradu zameldowali się na postój w Alei Zdrojowej w Muszynie.

W strugach deszczu nowosądeccy miłośnicy stalowych rumaków zakończyli tegoroczny sezon. Tradycyjnie jest to ostatnia niedziela września, która w tym roku przypadła 24 września. 

czytaj też: Muszyna: rozpoczął się remont mostu na Popradzie w Alei Zdrojowej

Motocykliści spotkali się  przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu, gdzie pobłogosławił ich ksiądz Paweł. Następnie, po przejechaniu trasy malowniczą Doliną Popradu zameldowali się na postój w Alei Zdrojowej w Muszynie.

- Co roku organizujemy rozpoczęcie i zakończenie sezonu motocyklowego. Rozpoczynamy go przejazdem z Nowego Sącza do Starego Sącza, natomiast kończymy w odwrotnym kierunku, czyli ze Starego Sącza do Zawady. - tłumaczy jeden z miłośników motocykli. 

- Trasa zawsze prowadzi Doliną Popradu.

Wśród motocykli znalazły się takie z wyższej półki, czyli Harleye, ale także turystyczne, sportowe. 

Po 45 minutach postoju w Muszynie, pasjonaci stalowych rumaków, wyruszyli do Krynicy, a następnie do Nowego Sącza. W kościele Matki Boskiej Bolesnej w Zawadzie modlitwą podziękowali Bogu za szczęśliwy sezon.(MK). fot. (MK). 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu