Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 października. Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra
27/07/2021 - 08:00

Muszyna: najpiękniejsze Polki zwiedzały ogrody, pozowały do filmików reklamowych

Małopolska przywitała finalistki konkursu Miss Polski 2021, który odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia w Nowym Sączu! Przed dziewczynami kilka dni zwiedzania tego pięknego regionu Polski! W poniedziałek nagrywały filmiki reklamowe w muszyńskich Ogrodach Sensorycznych.

Trwa pierwsze zgrupowanie finalistek Miss Polski 2021!  Dziewczyny wyruszyły zwiedzać Małopolskę, głównego partnera konkursu! A region ten w konkursie reprezentują: Gabriela Ziembańska (Sidzina), Miss Małopolski 2021, Monika Wsolak (Raba Niżna), Miss Krakowa oraz Magdalena Majda (Świnarsko), I wicemiss. 

W ciągu kilku najbliższych dni najpiękniejsze Polki będą nie tylko zwiedzać ten malowniczy, górzysty zakątek Polski, ale również nagrywać materiały wideo, które obejrzymy podczas finałowej gali. 

W poniedziałek finalistki konkursu Miss Polski 2021 przebywały w Ogrodach Sensorycznych w Muszynie, gdzie pozowały do sesji fotograficznej i filmików reklamowych. 

O tytuł i koronę dziewczyny powalczą 20 sierpnia, w odnowionym amfiteatrze w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu.  (MK) fot. Artur Królikowski. Dziękujemy za przesłanie błędu