Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
18/01/2018 - 18:40

Memy: prezydent Duda w sprawie budowy stadionu Sandecji

Najpierw była euforia, potem rozbudzone nadzieje, teraz przyszło rozczarowanie i protesty kibiców. Zapowiedziana z wielką pompą budowa nowego stadionu Sandecji na razie zakończyła się wielką klapą. Co mamy w zamian? Memy internautów, którzy szydzą z tego w najlepsze.

Zaczęło się od obietnic, skończyło się na protestach kibiców pod magistratem. Była radość przechodząca w euforię, teraz jest wściekłość kibiców.Te skrajne emocje związane z planami budowy nowego stadionu, znalazły odzwierciedlenie w internetowych memach.

Czytaj też Czy już Rysiek zapomniałeś, jak nam stadion obiecałeś? Manifestacja kibiców przed sądeckim ratuszem

Po tym, jak Sandecja weszła do ekstraklasy, jednym z ojców tego sukcesu obwołano Ryszarda Nowaka. Sukces, prezydent natychmiast przypieczętował ogłoszeniem, jak najszybszej budowy nowego stadionu. Internauci uhonorowali wtedy prezydenta stosownym memem. Ryszard Nowak za swoje zasługi dla sadeckich piłkarzy odebrał odznaczenie od samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Teraz, kiedy okazało się, że budowa nowego boiska stoi pod znakiem zapytania i przetargową procedurę trzeba rozpocząć od nowa, internauci znowu ruszyli do akcji. Tym razem jednak szydzą na całego. I znowu w memie pojawia się prezydent Andrzej Duda, a nawet jego małżonka. Podobnie jak kibice, też domagają się budowy stadionu dla Sandecji.

Pozostaje mieć nadzieję, że i piłkarze i kibice jak najszybciej będą wspólnie świętować sportowe sukcesy, a czasem pewnie i porażki, ale już na własnym, nowym, wypasionym stadionie. Oby była okazja do załączenia kolejnego, kończącego boiskowy serial mema, znowu z udziałem prezydenta Dudy, u boku, którego wystąpiłby były prezydent Aleksander Kwaśniewski.

[email protected], fot, Facebook, Fangol.pl

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach