Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
28/05/2024 - 14:30

Majka Jeżowska chce być jurorką w programie TVP. Ale...

O Majce Jeżowskiej, świętującej jubileusz 45-lecia na scenie zrobiło się ostatnio nieco głośniej. Tym bardziej zaskakującą wieścią jest, że urodzona w Nowym Sączu piosenkarka wyznała, że chętnie wróci do telewizyjnego programu, który został zdjęty z anteny w trakcie pandemii.

"Star Voice. Gwiazdy mają głos" - bo o tym programie mowa, emitowany był w 2020 roku. Show polegał na tym, że znane osoby rywalizowały ze sobą, wykonując utwory muzyczne. W jury programu TVP2 zasiedli: Majka Jeżowska, Mariusz Kałamaga oraz Helena Vondráčková. 

Uczestnikami show były gwiazdy najpopularniejszych seriali TVP, stylizowane na oryginalnych wykonawców. Śpiewaniu coverów towarzyszyła orkiestra grająca na żywo oraz zespół taneczny, z którym artyści wykonywali układ choreograficzny. O losie uczestników decydowali zarówno jurorzy jak i głosy SMS widzów.

W marcu 2020 roku program "Star Voice. Gwiazdy mają głos" został zawieszony. Uzasadniono to bezpieczeństwem zdrowotnym, gdyż miało to miejsce podczas trwającej pandemii koronawirusa. Najpierw była dwutygodniowa przerwa, która została przedłużona na czas nieokreślony. 

Majka Jeżowska została zapytana przez portal „Plejada”, czy gdyby Telewizja Polska zdecydowałaby się na wznowienie emisji "Star Voice. Gwiazdy mają głos", to czy wciąż chciałaby brać w nim udział. Piosenkarka długo się nie wahała. Z typowym dla siebie humorystycznym akcentem odpowiedziała, że byłaby świetnym jurorem, gdyż nadaje się do wszystkiego. Dodała również, że w zeszłym roku zagrała w filmie „Pokolenie IKEA”, prowadziła programy telewizyjne i jest jak najbardziej otwarta na to, aby powrócić do muzycznego programu w roli jurorki. 


Niestety chęci Majki Jeżowskiej nie idą w parze z decyzjami TVP. Możliwe, że nigdy nie zobaczymy już programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Jednak mimo wszystko pochodząca z Sącza wokalistka z pewnością nie pozwoli na długo o sobie zapomnieć i jeszcze gdzieś ją zobaczymy. 

Dowiedz się więcej na temat 45 lat kariery Majki Jeżowskiej!

([email protected]), fot. IG (@majka_jezowska_) źródło: rmf.fmDziękujemy za przesłanie błędu