Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
27/11/2022 - 05:05

Ma wymiary XXL. Gabriela z Sącza robi zawrotną karierę jako modelka [ZDJĘCIA]

Jest zaprzeczeniem obowiązującego ideału urody wychudzonej modelki. To kobieta pełnych kształtów. Może właśnie dlatego Gabriela Jurczak z Nowego Sącza tak urzekła słynną modową blogerkę Maffashion, która współpracuje z największymi projektantami. Piękna Gabriela łamie wykreowane przez agencje reklamowe stereotypy i przez świat mody idzie jak burza.

Gabriela Jurczak z Nowego Sącza

Marzy o aktorstwie i zdjęciach na planie filmowym. Na razie Gabriela Jurczak z Nowego Sącza wkroczyła do świata reklamy,  przez który idzie jak burza. Drogę do wielkiej kariery otworzyła jej Julia Kulczyńska, słynna blogerka modową i nfluencerka, znana jako Maffashion.

To właśnie ona łamie obowiązujący na wybiegu stereotyp  modelki, wysokiej i wychudzonej. Na pokazach kolekcji znanych marek stawia na kobiety pełnych kształtów, takich jak dorodna Laszka z  Nowego Sącza. Pomysł jest fantastyczny, bo młode dziewczyny, dążące do wykreowanego przez agencje reklamowe ideału urody, popadają w niebezpieczną dla zdrowia i wymagającą długiego leczenia anoreksję.

Czytaj też Właściciel krynickiego hotelu to miliarder. Pokochała go piękność młodsza od niego o 50 lat [ZDJĘCIA]

Mamy w końcu tak piękne zdjęcia tak różnych dziewczyn! I mimo iż w naszej poprzedniej kampanii także skupiałyśmy się na różnorodności co do typów urody, sylwetek, a nawet wieku - napisała Maffashion w mediach społecznościowych.

To ta sesja jest mocno z naciskiem na jeden temat. Pamiętajcie duże jest piękne, a małemu też nic nie brakuje. Bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali i czasem spójrzmy na siebie mniej krytycznym okiem. Wystarczy, ze świat daje nam popalić – stwierdza influencerka.

czytaj też Ależ one wyrosły! Tak teraz wyglądają nasze sześcioraczki z Tylmanowej [WIDEO][ZDJĘCIA]  

Gabriela Jurczak nie jest debiutantką. Już jako piętnastolatka zagrała w indyjskiej reklamie. To wtedy pojawiły się marzenia o aktorstwie, które teraz próbuje zrealizować.  

- Myślałam nawet o studiach w szkole filmowej, ale ostatecznie z tych planów zrezygnowałam – mówiła w rozmowie z „Sądeczaninem.” - Teraz studiuję zarządzanie i nowe technologie w sferze publicznej. Jednak marzeń o graniu w filmach nie porzuciłam. Może reklama to dobry początek.

czytaj też Po wygranej w The Voice of Poland: gdzie chce dać koncert Dominik spod Limanowej  

Wyjątkowo dobrym początkiem, o czym pisaliśmy kilka miesięcy temu, był udział w reklamowym filmie, stanowiącym element kampanii multibrandowego sklepu online z modą. Żeby mieć swoje pięć minut musiała pokonać całą armię pięknych rywalek, które tak jak ona próbują wypłynąć na szersze wody. ([email protected]) fot.  Instagram

Zobacz najpiękniejsze zdjęcia Gabrieli Jurczak na następnej stronie

StronyDziękujemy za przesłanie błędu