Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 28 września. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława
12/12/2019 - 12:10

Kup termin wesela na 2020 rok - tylko w ogloszenia.sadeczanin.info

Rynek ślubny kwitnie, liczba zawieranych małżeństw nie maleje, sale weselne mają coraz większe obłożenie. Żeby wziąć ślub w wymarzonym miejscu trzeba się liczyć z przynajmniej dwuletnim oczekiwaniem. Czasem zdarza się jednak okazja, gdy ktoś rezygnuje z terminu. Tak jak w anonsie na ogloszenia.sadeczanin.info

W ogloszenia.sadeczanin.info znajdziecie przeróżne ogłoszenia. Od motoryzacji, przez nieruchomości, aż po kwestie związane ze ślubem i weselem. Właśnie w tej ostatniej kategorii pojawiają się na przykład ogłoszenia o odsprzedaniu terminu zarezerwowanej sali weselnej. Czasem nawet w pakiecie z zespołem oraz fotografem i kamerzystą. To okazja, żeby zarezerwować termin przyjęcia nieco wcześniej. 

W życiu zdarzają się różne sytuacje, których nie jesteśmy w stanie przewiedzieć. Często zmuszają nas one do przełożenia lub odwołania ślubu. Wtedy właśnie możemy zamieścić ogłoszenie na serwisie ogłoszenia.sadeczanin.info. Dzięki temu, nie stracimy funduszy, które już przeznaczyliśmy na organizację przyjęcia. Zainteresowani? Okazja czeka: termin - maj 2020 roku - piękna sala z zadatkowaną kapelą, kamerzystą i fotografem.

(DK), fot.pixabay.comDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe