Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 25 października. Imieniny: Ingi, Maurycego, Sambora
25/02/2019 - 12:15

Kulig poszła z noworodkiem na oscarową galę i przeżyła przygodę życia [ZDJĘCIA]

Choć Joanna Kulig dopiero urodziła dziecko, pojawiła się na oskarowej gali. I choć „Zimna wojna”, mimo trzech nominacji statuetki nie dostała, to nasza gwiazda rodem z Muszynki stwierdziła, że od momentu nagrody w Cannes dla Filmu Pawlikowskiego, w którym zagrała główna rolę, przeżyła największą przygodę swojego życia.

Joanna Kulig, która niedawno w Los Angeles urodziła syna, martwiła się, czy w ogóle pojawi się na oscarowej gali. Ale udało się i dziecko jej towarzyszyło. Aktorka na spotkaniu z polskimi dziennikarzami podkreśliła świetne przygotowanie organizatorów na przyjęcie mam z niemowlętami.

"Jestem naprawdę bardzo szczęśliwa" - Spokojnie do tego wszystkiego podchodzę, na razie skupiam się na macierzyństwie - komentowała na gorąco Joanna Kulig po oscarowej gali w rozmowie z polskimi dziennikarzami – pisze TVN 24.pl

Przygoda od Cannes do tego momentu to największa przygoda mojego życia - i zawodowo, i prywatnie – mówiła aktorka i  podkreśla, że tęskni za krajem. Chociaż, co podkreślała, zaaklimatyzowała się w Kalifornii, zamierza do Polski wkrótce wrócić.


Najlepszym filmem 91. gali oscarowej okrzyknięto „Green Book” w reżyserii Petera Farrelly`ego. Produkcja Pawła Pawlikowskiego nominowana była w trzech kategoriach (najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia i najlepsza reżyseria). Niestety, we wszystkich przegrała z „Romą”, filmem meksykańskiego reżysera Alfonso Cuarona.

(MK) fot. instagram Joanny KuligDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)