Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
02/02/2024 - 13:45

"Kosmita" z Nowego Sącza wywołał poruszenie. Co się wydarzyło na rynku? [WIDEO]

Nagranie dziwnej postaci na sądeckim rynku wzbudziło dużą ciekawość. Humorystycznych komentarzy nie brakuje. Batman? Uciekinier z zamkniętej strefy? A może nowa atrakcja? Wyobraźnia sądeczan nie zna granic.

Nagranie z Nowego Sącza

To nagranie wywołało wielkie poruszenie. Wszystko zaczęło się od filmiku, który zaczął krążyć w mediach społecznościowych. Mogliśmy go zobaczyć zarówno na Tik Toku, jak i na Facebooku. Szybko pojawiło się także na różnych sądeckich grupach.

Widzimy na nim kogoś w czarnej pelerynie i masce przypominającej postać z filmu “Fantomas”. Jedzie na hulajnodze elektrycznej ulicą, tuż obok ratusza. Na chodniku widzimy też dużą warstwę śniegu, co wskazuje, że nagranie musiało powstać już jakiś czas temu.

Nie brakuje domysłów, do kogo tak naprawdę chciał się upodobnić jego autor. Czy to kosmita? A może coś w rodzaju ducha? Co o filmiku myślą sądeczanie? W komentarzach pod artykułem pojawiło się sporo wpisów. Większość oczywiście humorystycznych.

Czytelnicy o postaci na rynku w Nowym Sączu

- Niedawno właśnie w krzakach coś wylądowało, pewnie ze strefy 51 - śmieje się nasz czytelnik Daniel. - Ostatnio w Krakowie był identyczny Batman. Może szykuje się coś większego? - stwierdza Barbara.

- Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jakiś przebieraniec jedzie na hulajnodze i wielkie mi halo. Przecież w końcu jest karnawał - dodaje inna z naszych czytelniczek. - Są przecieki, że na dniach się znowu ma pojawić - uśmiecha się Sebastian.

- Alchemik Michał Sędziwój korzystając z technicznych nowinek XXI w. rozrzuca złote monety po sądeckim rynku - napisała Monika. Pojawiają się też głosy, że takie przejazdy to sposób na ożywienie starówki i miejska atrakcję.

Zabawny filmik wywołał zatem w Nowym Sączu duże poruszenie. Całość możecie zobaczyć w załączonym materiale filmowym. ([email protected], fot.: bigibigi123/ Tik Tok - ikona)Dziękujemy za przesłanie błędu