Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
31/05/2023 - 10:15

Joanna Kulig z Muszynki w objęciach gwiazdora Hollywood. Wygląda jak milion dolarów [ZDJĘCIA]

Ma już status hollywoodzkiej gwiazdy, która zachwyca wszystkich aktorską grą i nietuzinkową urodą. Joanna Kulig robi oszałamiającą międzynarodową karierę. Teraz mieszkańcy niewielkiej Muszynki, skąd Kulig pochodzi, znowu pękają z dumy. Ich krajanka w towarzystwie gwiazd z Hollywood pojawiła się na czerwonym dywanie podczas festiwalu filmowego w Cannes.

Międzynarodowa kariera, udane małżeństwo, macierzyństwo… szczęście sprzyja ostatnio Joannie Kulig. Pochodząca z Muszynki aktorka ma już status gwiazdy, która przebiera w zawodowych propozycjach, także w tych płynących z Hollywood.

czytaj też Milionerka Instagrama z Nowego Sącza ma miliony na bankowym koncie? W co inwestuje Ola Nowak

Jak donoszą tabloidy aktorka znakomicie bawi się we Francji, a z kolegami z jury nawiązała serdeczne relacje. Kulig szczególnie zaprzyjaźniła się z Edgarem Ramirezem znanym z roli Gianniego Versace w serialu "American Crime Story" oraz filmów "Ultimatum Bourne'a", "Wróg numer jeden" czy "Dziewczyna z pociągu".

Przed obiektywami fotoreporterów aktor czule obejmował polską koleżankę z jury, a nawet pocałował ją w głowę. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie – donosi plotek.pl

Jaką kreację  miała na sobie Joanna Kulig? Ostatnio chętnie pojawia się w garniturach.

czytaj też Prosto z budowy poszedł do telewizji. Chłopak spod Limanowej robi wielką karierę [WIDEO]

Czytaj też Ależ ona ma kształty! Blond piękność z Nowego Sącza podbija cały świat [ZDJĘCIA]

Tym razem można było podziwiać ją w czerwonym, luźnym komplecie zestawionym z różową bluzką z mocno wyciętym dekoltem–rozpisują się tabloidy([email protected])

Zobacz najlepsze zdjęcia Joanny Kulig. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu