Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 3 czerwca. Imieniny: Anatola, Leszka, Tamary
15/05/2020 - 19:10

Jak znaleźć dwa wyżły, co dały nogę i martwić się jak najkrócej

Dwa wyżły niemieckie uciekły z domu. Jak się odnalazły? Pomógł doskonały pomysł i nadzwyczaj skuteczne miejsce w internecie!

Wczoraj, około godziny 16, suka i pies, oba niemieckie wyżły, uciekły z domu. Gdy opiekujący się nimi mężczyzna otworzył drzwi domu, Elza i Nuki błyskawicznie uciekły. 

Nie było szans, aby je dogonić. Wyżły niemieckie to psy gończe. ponad wszystko potrzebują ruchu. - Nie spałem całą noc, razem z żoną byliśmy bardzo zmartwieni, zwłaszcza, że to nie moje psy - opowiada mężczyzna. 

Pomogło ogłoszenie na ogłoszenia.sadeczanin.info. Reakcja na anons o zgubach była bardzo szybka: - Odezwali się do nas mieszkańcy Kamionki. Okazało się, że psy są całe i zdrowe. Musiały przebiec przez las z Kunowa, gdzie mieszkamy, do Kamionki, gdzie zostały znalezione - z ulgą mówi nasz rozmówca. - Jak tylko żona pojechała na miejsce, psy natychmiast przybiegły do samochodu - dodaje. 

Na szczęście zwierzęta zostały odnalezione razem. Wyżły miały spędzić ze sobą tylko kilka godzin, jednak okazało się, że przez całą noc były nierozłączne.

I ty w potrzebie skorzystaj z ogloszenia.sadeczanin.info. Chcesz sprzedać samochód? Szukasz pracy? A może chciałbyś pozbyć się kilkuset sztuk maseczek ochronnych albo musisz wynająć mieszkanie? Skorzystaj z serwisu  i zamieść ogłoszenie! Jak są skuteczne, przekonali się dziś szukający psów mieszkańcy Kunowa.

[email protected], fot. ogloszenia.sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu