Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
27/11/2023 - 09:45

Ich ciała po raz pierwszy zabłysły w Nowym Sączu. Co teraz robią najpiękniejsze Polki?

W Nowym Sączu Angelika Jurkowianiec, Julia Marcinkowska, Dominika Staniaszek, Patrycja Jarocka oraz Oliwia Mikulska spełniły swoje marzenia. Korona i tytuł otworzyły im drzwi do międzynarodowej kariery. Dokąd się wybrały najpiękniejsze Polki?

Angelika Jurkowianiec, Julia Marcinkowska, Dominika Staniaszek Patrycja Jarocka oraz Oliwia Mikulska znalazły się w gronie najpiękniejszych Polek 2023 roku. W Nowym Sączu w lipcu spełniły się ich marzenia. Korona i tytuły otworzyły im drzwi do międzynarodowych konkursów. 

Teraz, pod koniec roku, finalistki konkursu Miss Polski 2023 mają okazję reprezentować Polskę w różnych zakątkach globu. Poznają inne kultury, smakują lokalne kuchnie. A przede wszystkim spotykają kobiety, które podobnie jak one, mają ochotę zrobić coś dla innych i dla siebie. Dokąd wybrały się finalistki?

Niedawno z Chin wróciła Oliwia Mikulska, która na konkursie Miss Friendship International zdobyła tytuł 1 wicemiss.

Czytaj też: Najpiękniejsza Polka na zgrupowaniu w Salwadorze zachwyca urodą. Ma szanse na koronę Miss Universe 2023? 

Angelika Jurkowianiec, Miss Polski 2023 reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe, organizowanym w Salwadorze. Natomiast Julia Marcinkowska, 1 Wicemiss Polski 2023, poleciała do Japonii, na konkurs Miss International.

Dominika Staniaszek, 2 Wicemiss Polski 2023 miała poznawała Albanię, podczas konkursu The Miss Globe. Dominika zakwalifikowała się do TOP15!

Czytaj też: Angelika Jurkowianiec w Nowym Sączu zdobyła koronę Miss Polski 2023. W Salwadorze startuje w Miss Universe 2023

Patrycja Jarocka – 3 Wicemiss Polski 2023 poznaje Malezję na konkursie Miss Tourism International. Wielki finał 25 listopada. Na przełomie roku do Kolumbii wylatuje zaś Aleksandra Klepaczka, Miss Polski 2022. Weźmie udział w konkursie Reinado Del Cafe International. (MK), Żródło i foto: materiały Biura Miss Polski. Dziękujemy za przesłanie błędu