Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
12/11/2019 - 05:05

I znowu wszystkich zachwyciła. Nowe, muzyczne wcielenie Izy Szafrańskiej

Jest zafascynowana muzyką sefardyjską, ale potrafi pokazać rockowy pazur i wyśpiewać poezję. Iza Szafrańska zadziwia swoimi kolejnymi, muzycznymi wcieleniami. Tym razem pięknie zaśpiewała na Święto Niepodległości. Słowa „Piosenki o nadziei” odwołują się do historii Nowego Sącza.

Telewizja, koncerty, wywiady… po sukcesie w The Voice od Poland Izabela Szafrańska jest niezwykle zapracowaną artystką i wykorzystuje swoje pięć minut. Jej kalendarz jest wypełniony koncertami, o czym donosi na swoim Facebooku.

Pochodząca z  Lipnicy  Wielkiej artystka nieustanie  zadziwia wszystkich swoim talentem i kolejnymi muzycznymi wcieleniami. Jest zafascynowana muzyką sefardyjską, ale też potrafi pokazać rockowy pazur, czego dowiodła w telewizyjnym show The Voice of Poland, gdzie otarła się o finał.  Jak nikt inny potrafi wyśpiewać poezję.  Na fali popularności jaką przyniósł jej udział w programie wydała singiel zatytułowany „Aniele słabych”.

Czytaj też Iza Szafrańska z Lipnicy Wielkiej z głosem jak huragan w The Voice of Poland

Ostatnio  Iza spełniła swoje wielkie marznie o nagraniu pierwszej własnej płyty. Album powstał z serca, z miłości do muzyki i z miłości do pięknej poezji - mówi o swoim krążku Iza.  

Premiera - lada dzień.   

[email protected] 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)