Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 lipca. Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
19/11/2019 - 06:50

I znowu studentka z Sącza była najpiękniejsza. Nie ma mocnych na Patrycję Słaby

Nie ma na nią mocnych! I znowu Patrycja Słaby, studentka fizjoterapii z Nowego Sącza była najlepsza. Ledwie miesiąc temu stanęła na podium Mistrzostw Polski, gdzie zachwyciła jurorów swoimi idealnymi kształtami, a teraz znowu zdeklasowała rywalki. Zdobyła dwa złote medale w Rzymie w zawodach IFBB Diamond Cup Rome. Była najlepsza w kategorii juniorek i seniorek. Od jej sukcesów może zakręcić się w głowie.

Lista jej sukcesów, które przyniosły regularne ćwiczenia na siłowni, robi się coraz dłuższa. Patrycja Słaby, studentka fizjoterapii sądeckiej PWSZ, po prostu nie schodzi z podium. Jej oszałamiająca kariera wystartowała rok temu podczas mistrzostw świata w ekwadorskim Quito, w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness.  Stanęła na najwyższym miejscu na podium.  

We wrześniu była najpiękniejsza na międzynarodowych zawodach Arnold Classic Europe w Barcelonie. Wkrótce potem znowu okazała się najlepsza. Sięgnęła po złoto na mistrzostwach Polski w sportach sylwetkowych (bikini fitness). Obroniła tytuł zdobyty rok temu.

- Jeszcze nie „zawieszam szpilek”. W planach mam dwa starty – napisała wówczas na swoim profilu na Facebooku.

Pojechała na kolejne mistrzostwa, tym razem do Rzymu i ponownie zachwyciła jurorów swoimi idealnymi kształtami.  Podczas zawodów IFBB Diamond Cup Rome była bezkonkurencyjna. Tym razem zdobyła dwa złote medale w kategorii juniorek i seniorek.

- Rzym zajmuje szczególne miejsce w moim serduszku! To mój debiut na zawodach IFBB Diamond Cup Rome. Piękniejszego debiutu nie mogłam sobie wymarzyć - napisała na swoim faunpage’u.

[email protected] fot. FacebookDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)