Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
14/03/2023 - 13:35

Gwiazdy telewizji powiedziały to tylko jej. Teraz Magdalena Szefernaker zabiera się za kolejną książkę [WIDEO]

Takie gwiazdy jak Dorota Gawryluk, Małgorzata Kożuchowska, czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska stronią od tabloidów i chronią swoje życie prywatne. Zrobiły jednak wyjątek dla Magdaleny Szefernaker, która napisała znakomitą książkę „Mama na obcasach”. To wywiady ze znanymi aktorkami, dziennikarkami, sportsmenkami, które szczerze mówią jak trudno jest pogodzić karierę z macierzyństwem. Po tym, jak książka okazała się wydawniczym sukcesem, Szefernaker znowu zabrała się za pisanie. Bohaterkami kolejnej książki także są kobiety – zdradziła w rozmowie z „Sądeczaninem".

Pani książka „Mama na obcasach” okazała się wydawniczym sukcesem i teraz przymierza  się pani do pisania kolejnej.
- Rzeczywiście pracuję już nad kolejną książką i  prace są bardzo zaawansowane. To będą również kobiety na obcasach. Choć wiele z nich to także mamy, skupiam się na paniach  działających w samorządzie.

czytaj też „Co to za wójt. Ona pewnie jeszcze nie pije wódki”. Jak słaba płeć mocno trzyma władzę w lokalnych samorządach

Dlaczego tym razem sięgnęła pani po taką, a nie inną tematykę?
- To takie miejsce, gdzie kobiety coraz odważniej zakładają obcasy i coraz więcej z nich przejmuje władzę. 

Zmierza pani ku kobietom trzymającym władze, na razie w samorządzie. Może potem powstanie kolejna książka o przedstawicielkach płci pięknej w wielkiej polityce?
- Kobiety są w ogóle fascynujące i  pokazują, że mają w sobie ogromną pasję i wartości, które chcą pokazywać w świecie. Tych obszarów, w jakich funkcjonują, jest wiele. Na razie trudno mi powiedzieć czy powstanie książka o kobietach w polityce, choć samorząd  to już polityka, tyle że  lokalna. Na pewno chciałabym w przyszłości pokazać więcej  kobiet, które dla innych mogą stanowić inspirację.

Kiedy ukaże się pani najnowsza książka?
-Myślę, jeszcze w tym roku. ([email protected]) fot.jmDziękujemy za przesłanie błędu