Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
16/11/2020 - 06:10

„Genialna masakra”. Jak nasza Natalia walczyła o finał w The Voice of Poland

Jurorzy byli w wielkiej rozterce, a emocję sięgały zenitu. W kolejnej odsłonie telewizyjnego show The Voice of Poland walka toczyła się o udział w ćwierćfinale programu. Trenerzy poszczególnych drużyn sami musieli wskazać, kto odpadnie, kto zostaje. Losy Natalii Szczypuły z Nowego Sącza ważyły się do ostatnich sekund.

To był pierwszy z finałowych odcinków The Voice of Poland . Tym razem to trenerzy decydowali kto przejdzie do dalszego etapu programu. Spośród czwórki wokalistów w każdej z drużyn przyszła konieczność  wyeliminowania jednej osoby.

Natalia Szczypuła musiała się zmierzyć nie tylko ze znakomitymi rywalami Adamem Kalinowskim, Bartoszem Utrackim i Michałem Boberem, ale także z trudnym repertuarem. Musiała też zaśpiewać " As" z repertuaru Steviego Wondera. To utwór, uchodzący wśród wokalistów, za jednen z trudniejszych. Nasza Natalia poradziła sobie znakomicie.

- Głosicho masz jak dzwon i panujesz nad nim perfect. Cudo - zachwycała się Urszula Dudziak.

Czytaj tez Ale to był nokaut! Nasza Natalia Szczypuła idzie jak burza w The Voice of Poland

I choć cała czwórka z drużyny Tomspona i Barona wypadła znakomicie, trzeba było dokonać selekcji. 

To jest tak megasilna ekipa. Jesteście wspaniali i nie wyobrażam sobie, że kogokolwiek zabraknie w dalszym etapie – mówiła Edyta Górniak, ale ostatecznie postawiła na Michała Bobera.  

Czytaj też Siostry Chapko z Nowego Sącza. Najpiękniejsze polskie bliźniaczki [ZDJĘCIA]  

Michał Szpak swoje punkty przyznał Bartoszowi Utrackiemu. W największej rozterce była Urszula Dudziak.

- Wszyscy jesteście wspaniali – mówiła o całej czwórce. - Genialny wokal i osobowość, piękny przekaz. Wasz występ to była genialna, wspaniała masakra – zachwycała się artystka, która każdemu przyznała po dziesięć punktów, ze wskazaniem na Michała Bobera. 

Ostateczna decyzja należała jednak do Tomsona i Barona. Najpierw padło nazwisko Utrackiego, potem Kalinowskiego. Natalia Szczypuła czekała w napięciu. W końcu okazało się, że i ona zostaje w programie. Teraz będzie walczyć w ćwierćfinale.

Pod jej nagraniem, które po ostatnim odcinku The Voice od of Poland zostało zamieszczone w sieci pojawiło się mnóstwo entuzjastycznych wpisów.

To jest głos na miarę naszych czasów, głos i osobowość...o urodzie nie wspomnę, bo wiadomo…Boska!

Według mnie najlepszy najkompletniejszy występ. Natalia ma coś z Basi Trzetrzelewskiej ....

Natalka!!! Pięknie wyglądasz, a brzmisz jeszcze lepiej, chociaż ten wygląd ciężko przebić! Takie trudne nutki, a wychodzi ci to bardzo lekko - przynajmniej takie mam wrażenie. Płyniesz!

Genialne wykonanie! Żadna inna wokalistka tej edycji nie poradziłaby sobie z tym trudnym numerem. Megaprofesjonalnie, mega spójnie, megacharakternie. Przesłuchałam już z 500 razy :).

Pięknie. Dla mnie faworytka. Mamy w końcu głos który powinien wygrać. Tu czuję finał!

Czy tak będzie? Od rozstrzygnięcia dzielą nas jeszcze trzy odcinki The Voice od Poland. (jagienka.michalik@sadeczanin infoDziękujemy za przesłanie błędu