Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
14/12/2020 - 19:25

Co ona w sobie ma? Studentka z Nowego Sącza urodą podbija cały świat [ZDJĘCIA]

Sprawia wrażenie kruchej i delikatnej, ale w bikini odsłania wspaniale wyrzeźbione kształty. To zasługa regularnych ćwiczeń na siłowni, co zaprowadziło ją na najwyższe miejsca na podium mistrzostw świata w kategorii sportów sylwetkowych bikini fitness. Partycja Słaby, studentka z Nowego Sącz zachwyca swoją urodą i zgrabną sylwetką. W mediach społecznościowych pokazuje nie tylko fotki swoich sportowych trofeów. Można ja zobaczyć w niesamowitej kobiecej odsłonie.

Patrycja Słaby, na co dzień studiuje fizjoterapię w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Od dziecka interesowała się sportem. Grała w koszykówkę i piłkę ręczną. To była jej pasja. Jak to się stało, że postawiła na bikini fitness, zupełnie inną, sportową dyscyplinę? Wszystko, jak zdradziła w rozmowie z „Sądeczaninem”, przez kontuzję.

Przygoda, która przyniosła jej niesamowity sukces. Bo Patrycja jest nie tylko piękna, ale też ambitna i pracowita. Imponująca wytrwałość prowadzi ją od sukcesu do sukcesu.  Zgarnęła miedzy innymi tytuł mistrzyni Świata Juniorów w sportach sylwetkowych bikini fitness w Ekwadorze, złoto na Arnold Classic Europe w kategorii seniorek i srebro w kategorii juniorek.  Zdobyła też  brąz Mistrzostw Świata w sportach sylwetkowych i kulturystyce w Hiszpanii i srebrny Wicemistrzyni Świata Seniorek.

Czyatj też Przystojniak z Poręby Wielkiej jest w szoku. Wszystko przez konkurs dla modeli 

Czytaj też Ola Nowak z Nowego Sącza ma najpiękniejsze ciało w polskim internecie? [ZDJĘCIA]

W mediach społecznościowych Patrycja pokazuje nie tylko swoje trofea. Odsłania też pełnię swojej kobiecości.

A oto najpiękniejsze zdjęcia Patrycji.  Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu