Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
24/11/2023 - 19:00

Cała Polska już raz oszalała na jej punkcie. Piękność z Nowego Sącza zagra w superprodukcji [ZDJĘCIA]

Cała Polska pokochała ją za rolę w bijącym rekordy popularności serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, gdzie wcieliła się w postać Olyi, nieprzytomnie zakochanej w Igorze, który potrafi tę miłość wykorzystać. Czy i teraz zrobi furorę? Już niebawem zobaczymy ją na telewizyjnym ekranie w kolejnej produkcji gdzie zagra tytułową rolę.

Jej kariera rozwija się w imponującym tempie

Już w czasie studiów w akademii teatralnej grała w telewizyjnych produkcjach i nagradzanych spektaklach teatralnych.  Zawodowe życie pochodzącej z Nowego Sącza Katarzyny Ucherskiej pędzi jak ekspresowy pociąg.

- Rzadko zdarza mi się zatrzymać, żeby zastanowić się i uzmysłowić sobie, co już mam na swoim koncie. Ile przepracowanych godzin, ilu spotkanych ludzi, ile radości i zmartwień. To oczywiście wszystko jest w głowie, to buduje moje fundamenty, bo nie zapominajmy, że ciągle jestem dopiero na etapie stawiania sobie tych fundamentów – mówiła jakiś czas temu w rozmowie z „Sądeczaninem” .

Czytaj też Znany piosenkarz stracił głowę dla piękności z Nowego Sącza [ZDJĘCIA] 

Zawsze można więcej i lepiej

- Boję się, że zmusiłoby mnie to do dystansu i uciszyło tego niecierpliwego diabla we mnie. A po co, skoro zawsze można więcej i lepiej. A z drugiej strony… czyż nie tak powinna wyglądać kariera każdego młodego człowieka, który opuszcza rodzinne miasto i wyjeżdża w nieznane zdobywać nauki i realizować swoje marzenia? – tłumaczyła aktorka.

Ta pogoń za marzeniami zaprowadziła ją do bijącego rekordy oglądalności telewizyjnego serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, gdzie wcieliła się w postać Olyi, nieprzytomnie zakochanej w Igorze, który potrafi tę miłość wykorzystać.

- Pamiętam, że mieliśmy bardzo skrajne nastroje podczas kręcenia zdjęć.  Jednego dnia powtarzaliśmy sobie – będzie sukces, zobaczycie!  Nasza praca przyniesie ludziom radość i zostanie doceniona! - wspominała pracę przy serialu Katarzyna Ucherska. - A następnego dnia chodziliśmy ponurzy, zastanawiając się – a co, jeśli jednak nie…  W głębi duszy powinno się wierzyć w to, co się robi i tak też było u mnie, ale rzeczywistość i tak przerosła moje oczekiwania.

Czytaj też To już megagwiazda? Pędzi ekspresem pociąg do kariery Natalii z Nowego Sącza

Czy i teraz zrobi furorę?  

Już niebawem zobaczymy ją na telewizyjnym ekranie w kolejnej produkcji  zatytułowanej „Uroczysko” u boku Antoniego Królikowskiego.  To serial w którym będą rozwiązywane kryminalne zagadki, zbrodnie i mroczne wydarzenia rozgrywające się w scenerii małego tytułowego miasteczka. Fabuła będzie się przeplatać z wątkami prywatnymi bohaterów i ich miłosnymi perypetiami – czytamy w opisie produkcji,

- Ucherska wciela się w rolę komisarz Agaty Wilczewskiej, która po burzliwym zerwaniu ucieka na drugi koniec Polski.  Sielska okolica okazuje się miejscem szokującej zbrodni. Śledztwo prowadzi młody zespół miejscowego komisariatu, z komisarzem Filipem Ziomeckim, granym przez Królikowskiego.

Czytaj też Urodziwa Marcelina z niewielkiej wsi pod Limanową podbija cały świat. Nie uwierzycie od czego się zaczęło [ZDJĘCIA]

Choć Agata i Filip są jak woda i ogień - ona dokładna, profesjonalna, zdystansowana, on niefrasobliwy, inteligentny, szybko nawiązujący relacje - to razem stworzą wyjątkowy duet, który okaże się niezwykle skuteczny w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych spraw. A tych dzięki przyjezdnym w Uroczysku nie zabraknie – brzmi zapowiedź nowego serialu,  który wejdzie na  telewizyjne ekrany  w pierwszych dniach grudnia ([email protected])

Zobacz najlepsze zdjęcia Katarzyny Ucherskiej. Kliknij TUTAJ

StronyDziękujemy za przesłanie błędu