Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
15/02/2024 - 18:10

Był budowlańcem spod Nowego Sącza, teraz jest gwiazdą. Do tego ma dziewczynę piękną jak marzenie [ZDJĘCIA]

Był najlepszy. Talentem pokonał wszystkich rywali w bijącym rekordy oglądalności telewizyjnym show The Voice of Poland. Teraz maszeruje po sławę. Dominik Dudek z Pasierbca koło Limanowej wydaje płyty, koncertuje, a jeden z jego hitów na okrągło grają największe stacje radiowe. Szczęście sprzyja naszemu krajanowi i w muzycznej karierze i w życiu. Artysta jest nieprzytomnie zakochany.

Jeszcze nieco ponad  rok temu pracował na budowie i gotów był zrezygnować ze swoich marzeń. Postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę. Zgłosił się do The Voice of Poland i wygrał. Swoim talentem zmiażdżył przeciwników. Teraz robi błyskawiczną karierę. To wszystko w niecały rok wydarzyło się w życiu Dominka Dudka z Pasierbca koło Limanowej.

Czytaj też Nasza urodziwa królowa toru! Marcelina ściga się z zawrotną prędkością. Robi furorę na całym świecie [ZDJĘCIA]

Dostał się na szczyt listy przebojów

Niedawno jego utwór zatytułowany „Be good” trafił na podium listy przebojów  Radia Zet i  długo pozostawał w czołówce.  Był też na liście  najlepszych  hitów RMF. Potem Dominik  znowu zrobił  kolejny krok do sławy.  Wydał swój pierwszy minialbum zatytułowany „Ja śnię”.

Sukcesem zakończył się też występ artysty na scenie tegorocznego Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Podczas koncertów premierowych utworów  jego piosenka „Idę”  przyniosła mu trzecie miejsce.

Dudek nie ustaje w swojej drodze po sukces. Na zakończenie  wakacji wystąpił na wielkiej imprezie  Telewizji Polskiej „Serce Europy”. Razem z zagranicznymi artystami rywalizował w konkursie na przebój  wakacji. Okazał się najlepszy. Sukces przyniosła mu premierowa piosenka zaśpiewana w Opolu pod tytułem „Idę”, którą teraz na okrągło puszczają największe stacje radiowe.

Czytaj też Wielki romans w filmie. Nie uwierzycie kogo oszołomiła nasza Joanna Kulig z Muszynki [ZDJĘCIA] 

Mógł się rozminąć z przeznaczeniem

A tak niewiele brakowało do tego, żeby zwycięzca wielkiego muzycznego show rozminął się ze swoim sukcesem. Do tej pory Dominik Dudek spełniał się w zespole Redford. Na Youtube można odnaleźć sporo ich piosenek, a najpopularniejszym singlem grupy jest numer "Drzazgi". Jeszcze wcześniej na talencie Dudka poznał się szkocki wokalista i producent Edwyn Collins, który w przeszłości nagrał światowy przebój "A Girl Like You". Ostatecznie jednak  współpraca artystów nie przyniosła oczekiwanych efektów.

- Przez te niepowodzenia byłem bliski porzucenia marzeń o muzycznej karierze. Odwiodła mnie od tego  moja dziewczyna, Ola. To ona mnie namówiła żebym  zgłosił się do programu. Wysłała za mnie zgłoszenie – opowiadał Dominik Dudek i zdradził, że z ukochaną poznali się przez internet, na portalu randkowym.- To jest dziewczyna, z którą chcę spędzić resztę życia – zapewnia.

Czytaj też Katarzyna Zielińska dopiero teraz o tym opowiedziała. Gwiazda ze Starego Sącza wyznała to ze łzami w oczach  

Nieprzytomnie zakochany

Niedawno  Instagramie pochwalił się muzycznym talentem wybranki swojego serca. Zakochani wspólnie zaśpiewali cover piosenki z filmu „Once”

Czytaj też Nadzwyczajne sądeckie siostry Chapko. Najpiękniejsze dwie pary polskich bliźniaczek

Teraz Dominik Dudek  pochwalił się zdjęciem z romantycznej  walentynkowej podróży.

Czytaj też Nita, czyli Anita Dudczak z Sądecczyzny w drodze do światowej karery. Zaczęła na Tik Toku

Czytaj też Ta, najpiękniejsza, w podsądeckiej podstawówce. Olśniewa wszystkich urodą i wdziękiem [ZDJĘCIA]  

Zaraz po wygranej mówił o swoim wielkim marzeniu jakim  jest koncert na Wemblay. - Może w tym momencie brzmi to abstrakcyjnie, ale uważam , że warto sobie stawiać wysokie cele – mówił w jednym z wywiadów. Czy mu się uda? ([email protected]) fot.  InstagramDziękujemy za przesłanie błędu