Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
16/07/2020 - 05:00

Piękne, młode i utalentowane. Która z nich zostanie Miss Małopolski 2020? [FILM]

Piękne półfinalistki konkursu Miss Małopolski 2020. Wśród nich są również mieszkanki Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Do półfinału awansowało w sumie kilkadziesiąt osób. Już 25 lipca jury wybierze finalistki konkursu, które powalczą o koronę i tytuł najpiękniejszej kobiety Małopolski 2020. Przed jurorami nie lada wyzwanie. A która z kandydatek wam się najbardziej podoba?

Angelika Antoniewska / Strzeszkowice / 173 cm / 22 lata

- Jestem osobą kierującą się sercem, ale nie zapominającą o rozumie, lubiącą stawiać sobie nowe wyzwania i dążącą do ich realizacji. Osobą przyjmującą krytykę z pokorą. Odważna i spontaniczna. Wolny czas poświęcam na spotkania z przyjaciółmi, fotografowanie przyrody, ćwiczenie jogi. Muzyka latynoamerykańska i nauka języka hiszpańskiego to coś co wprawia mnie w dobry nastrój - opowiada Angelika Antoniewska.

- Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ od dziecka marzyłam, żeby wystąpić w takim konkursie. Chcę spełnić swoje marzenie, a jednocześnie przeżyć przygodę, która pozwoli mi na poznanie nowych ludzi oraz sprawdzenie samej siebie - dodaje.

Poznaj kolejną półfinalistkę. Przejdź na następną stronę...

Strony

Dziękujemy za przesłanie błędu