Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 marca. Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
22/07/2018 - 09:35

Zasnął za kierownicą a auto roztrzaskało się o drzewo. Przeżył? [ZDJĘCIA]

O wyjątkowym szczęściu może mówić mieszkaniec Podkarpacia, którego auto wypadło dziś 22 lipca z drogi krajowej nr 28 na wysokości miejscowości Ropa w powiecie gorlickim. Dlaczego?

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zasnął za kierownicą i stracił całkowicie kontrole nad swoim pojazdem. Samochód wypadł z drogi i rozbił się na drzewie. Kierowca podróżował na szczęście sam a zajście zakończyło się dla niego obrażeniami twarzy, z którymi został przewieziony do gorlickiego szpitala.

Zobacz też: Prawie północ, maluchy same na balkonie, bo rodzice poszli w długą…

Ratownicy w czasie interwencji musieli wprowadzić ruch wahadłowy, droga była częściowo nieprzejezdna. Do zdarzenia doszło około godziny 6.35. W akcji ratunkowej brały udział dwa zastępy strażaków z JRP Gorlice i jeden z OSP Ropa, pogotowie i policja.

A my przypominamy to, co zawsze tłumaczą ratownicy - jeśli nie możemy sobie poradzić ze zmęczeniem zjedźmy na pobocze albo na jakąś stację. Tam warto albo się zdrzemnąć, albo napić kawy, odpocząć. I niech nikt z Was nie wierzy, że napoje energetyczne są lepszym lekarstwem. .

ES [email protected] Fot.: Facebook OSP KSRG ROPA

Wypadek na DK 28 w Ropie
Fot.: OSP KSRG ROPA


Dziękujemy za przesłanie błędu