Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
07/02/2019 - 13:50

Zakrwawiony mężczyzna zatrzymał radiowóz i prosił o pomoc

35-latek ciął deski na pilarce. Nagle jedna z desek odprysła, odbijając o urządzenie. Mężczyzna z zakrwawioną ręką próbował dojechać do szpitala, ale stanął w korku na ul. Węgierskiej. Z pomocą pośpieszyli policjanci.

Wczoraj (6 lutego) w godzinach popołudniowych sądeccy policjanci wracali z interwencji ulicą Węgierską. Nagle z samochodu, który jechał przed nimi wyskoczył przerażony mężczyzna, który podbiegł do funkcjonariuszy i prosił o pomoc, bo odciął palca i mocno krwawił.

Zobacz też Śmiertelny wypadek w Kasince Małej. Zginęła 61-letnia kobieta

Jego dłoń była zabandażowana, a ręka była cała we krwi. Okazało się, że 35-latek ciął deski na pilarce koło domu. Podczas pracy jedna z desek odprysła, odbijając o urządzenie. Poszkodowanego mężczyznę wiózł do szpitala członek rodziny, jednak dotarcie do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego uniemożliwiał korek na ul. Węgierskiej.

- Policjanci natychmiast zabrali 35-latka do radiowozu i przy użyciu sygnałów świetlno-dźwiękowych szybko przetransportowali do placówki medycznej. Na miejscu lekarze stwierdzili, że mężczyzna amputował część kciuka, jednak krwawienie zostało zatamowane, a on sam opatrzony. Funkcjonariusze życzą mu powrotu do zdrowia – mówi Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

RG [email protected] Fot. arch. Sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"