Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 2 grudnia. Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
21/10/2020 - 10:55

Zaginęła 46-letnia Elżbieta Kołodziejczyk. Szuka jej rodzina i policja

Zaginęła Elżbieta Kołodziejczyk, która jest mieszkanką Krakowa. 46-latka kilka dni temu wyszła z domu i przepadła jak kamień w wodę. Nie wiadomo, gdzie teraz jest i co się z nią dzieje.

Niemal każdego dnia małopolscy policjanci publikują na swojej stronie wizerunki osób, które w niewyjaśnionych okolicznościach przepadły bez śladu. Tym razem funkcjonariusze szukają zaginionej Elżbiety Kołodziejczyk, która jest mieszkanką Krakowa. 15 października po godzinie siódmej wyszła z mieszkania przy ulicy Zakopiańskiej. Miała się udać na ulicę Siostry Faustyny. Nie wiadomo czy tam dotarła.

Zobacz też Pilne! Zaginęła Józefa Janik z Nowego Sącza. Trwają poszukiwania

Choć od jej zaginięcia minęło sześć dni, 46-latka wciąż nie wróciła do domu i nie skontaktowała się z bliskimi.

Zaginiona Elżbieta Kołodziejczyk ma 165 cm wzrostu, średnią budowę ciała i jasne, falujące włosy. W dniu zaginięcia miała na sobie kurtkę i zielone legginsy w ciemne wzory geometryczne.

Zobacz też Zaginął 28-latek ze Szlachtowej. Od kilku dni nie daje znaku życia

Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej 46-latki. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji V w Krakowie, którzy zajmują się tą sprawą, czekają na informacje pod numerem telefonu: 47 83 52 916 lub 112. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu