Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 2 czerwca. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny
20/02/2023 - 10:25

Zaginęła 15-letnia Ewa. Nastolatka oddaliła się z ośrodka wychowawczego w Nowym Sączu

Gdzie jest zaginiona Ewa? Co się z nią dzieje? Niestety, jak na razie nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na te pytania. Wiadomo jedynie tyle, że 15-latka oddaliła się z Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Nowym Sączu, gdzie przebywała od kilku miesięcy.

15-letnia Ewa G. jest mieszkanką Wieliczki, ale od kilku miesięcy mieszka w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Nowym Sączu, która znajduje się przy ulicy Łącznik. W sobotę (18 lutego) około godziny siedemnastej opuściła ośrodek i udała się w nieznanym kierunku.

- Krótko przed opuszczeniem ośrodka Ewa ostatni raz skontaktowała się z mamą, przez wiadomość SMS. Od tej chwili nie była widziana oraz nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Nastolatka nie zabrała ze sobą telefonu – czytamy na stronie SOS Zaginięcia.

Zobacz też UWAGA! Zaginęła 14-letnia Patrycja. Zmartwiona rodzina prosi o pomoc

Jej zdrowie i życie może być zagrożone. 15-letnia Ewa powinna regularnie przyjmować leki, których nie zabrała ze sobą. Przerwanie leczenia może spowodować u niej nagłe pogorszenie stanu zdrowia.

Zobacz też Pilne! Zaginął 92-letni Mieczysław Segin. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginiona 15-latka ma 160 cm wzrostu, ciemnobrązowe oczy i blond włosy. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę, biało – granatową bluzę, szare spodnie i białe buty. Od jej zaginięcia minęły już dwa dni, a ona wciąż nie wróciła do placówki i nie skontaktowała się z rodziną i opiekunami.

Jeśli w ostatnich dniach widziałeś zaginioną 15-latkę albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policją dzwoniąc pod numer alarmowy 112 albo 47 833 41 11. Każda informacja może być cenna. ([email protected] Fot. SOS Zaginięcia)Dziękujemy za przesłanie błędu