Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
21/01/2023 - 07:25

Zaginął Jan Kościelniak z Raby Niżnej. Szuka go zmartwiona rodzina

Minęło już pół roku od zaginięcia Jana Kościelniaka z Raby Niżnej. Mężczyzna z dnia na dzień zniknął bez śladu. Wciąż nie wiadomo, gdzie teraz jest i co się z nim dzieje. Nie wiadomo nawet czy żyje.

Zaginiony Jan Kościelniak z Raby Niżnej po raz ostatni był widziany 17 lipca 2022 r. W tym dniu wyszedł ze swojego domu i zniknął bez śladu. Gdy nie wrócił na noc, zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie na policję. Funkcjonariusze wspólnie ze strażakami przez kilka dni prowadzili poszukiwania w terenie. Niestety nie przyniosły one żadnego efektu. Nie udało się odnaleźć zaginionego mieszkańca Raby Niżnej. 

Zaginął Jan Kościelniak z Raby Niżnej 

Choć od jego zaginięcia minęło już pół roku, 53-latek wciąż nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy nie mają pojęcia, gdzie teraz może przebywać i co się z nim dzieje. Boją się, że mogło mu się stać coś strasznego.

Zobacz też Pilne! Zaginął 55-letni Leszek Myśliwiec. Mężczyzna jest osobą bezdomną 

Zaginiony Jan Kościelniak ma 180 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy, okrągłą twarz i siwiejące włosy. 53-latek kuleje na prawą nogę.

Jeśli widziałeś zaginionego Jana Kościelniaka albo wiesz, gdzie teraz jest, koniecznie poinformuj o tym policję. Funkcjonariusze czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 112 albo 478 345 650. Każda informacja jest na wagę złota. ([email protected] Fot. KPP Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu