Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 1 listopada. Imieniny: Konrada, Seweryny, Wiktoryny
18/11/2017 - 20:00

Zagapiła się? Uderzyła peugeotem w przyczepę

Było ciemno, a na drodze panowały trudne warunki. Podróżująca peugeotem uderzyła w przyczepę samochodu marki iveco. Na szczęście kobiecie nic poważnego się nie stało, ale auto zostało dość poważnie uszkodzone.

W piątkowy wieczór (17 listopada) w Muszynie ulicy Leśnej zderzyły się dwa samochody. Służby ratownicze otrzymały wezwanie o godzinie 17.40 i natychmiast z pomocą poszkodowanym pośpieszyły zastępy z krynickiej straży, ochotnicy z Muszyny, a także pogotowie ratunkowe i policja.

Zobacz także: DK-75: Kraksa w Nawojowej. Cztery osoby zabrane do szpitala

- Gdy dotarliśmy na miejsce, na prawym pasie jezdni, bokiem stał peugeot, a obok niego znajdowała pasażerka, której na szczęście nic się nie stało – opisują przebieg akcji strażacy. – Kobieta, która kierowała pojazdem znajdowała się w karetce i ratownicy udzielali jej pomocy.

Kilkadziesiąt metrów dalej na poboczu stał samochód dostawczy marki iveco z przyczepą. Zarówno kierowcy, jak i pasażerowi nic się nie stało. Jak się okazało, właścicielem tego pojazdu był obywatel Węgier.

Co było przyczyną kraksy drogowej? Złe warunki drogowe, nieuwaga kierowców, a może nadmierna prędkość? Te pytania zadaliśmy policjantom.

- Kobieta podróżująca peugeotem podczas wymijania uderzyła w przyczepę. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, a sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.


RG [email protected] Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)