Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
12/02/2018 - 13:40

Zagadka wypadku w Mszalnicy rozwiązana? Wiemy, kto go spowodował

Do naszej redakcji przyszedł dzisiaj Czytelnik, który przekazał nam tajemniczą przesyłkę. Tłumaczył, że otrzymał ją od nieznanego przechodnia, którego spotkał spacerując po ulicach Nowego Sącza. Mężczyzna poprosił, aby przekazał ją redakcji Sądeczanina i tak też zrobił. Na kartce szczegółowo opisany jest wypadek, do którego doszło w sobotni poranek na pograniczu Mszalnicy i Cieniawy.

Według informacji, które otrzymaliśmy od naszego Czytelnika, wypadek spowodowała kobieta. Jechała ona samochodem marki BMW X3 o sądeckich numerach rejestracyjnych. Nie dostosowała się do przepisów drogowych. Wyprzedzała na trzeciego, choć z przeciwnego kierunku jechał samochód, którym podróżowała mieszkanka powiatu gorlickiego razem ze swoimi synami.

Zobacz też Dramatyczny apel zranionej kobiety. Szuka sprawcy wypadku na własną rękę

Przestraszona kobieta nie miała wyjścia. Uznała, że zderzenie czołowe z pędzącym BMW może skończyć się tragicznie, dlatego zjechała do rowu. Wszyscy wyszli ze zniszczonego samochodu o własnych siłach, jednak skarżyli się na ból i zostali zabrani do szpitala.

Zobacz też Mszalnica: Wypadła z drogi, świadkowie zawiedli, policjanci nie mieli wątpliwości

Sprawczyni wypadku odjechała. Według naszego Czytelnika zatrzymała się kilkaset metrów dalej i obserwowała, co się dzieje. Mężczyzna deklaruje, że jeśli potwierdzą się jego informacje to zgłosi się na policję i poda swoje dane.


RG [email protected] Fot. TK/ Czytelnik

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach