Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 września. Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca
06/10/2017 - 13:15

Zabójstwo w Gołkowicach Dolnych? Znaleziono ciało mężczyzny. Policja zatrzymała pięć osób

W Mostkach koło Gołkowic Dolnych policjanci znaleźli ciało mężczyzny. Nie był to przypadek - nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zwłoki były zakopane w ziemi. Czy to jest ciało zaginionego Bartłomieja Waligóry?

W środę 4 października w godzinach wieczornych w Mostkach znaleziono ciało kolejnego mężczyzny. Policjanci zatrzymali pięć osób, które mogą mieć związek z tą śmiercią.

- Funkcjonariusze nadal prowadzą czynności procesowe w związku z tą sprawą, dlatego na tę chwilę, również z uwagi na dobro prokuratorskiego śledztwa, nie udzielamy szczegółowych informacji - mówi Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.  

Tydzień temu w środę (27 września)  znaleziono ciało 47-letniego mężczyzny w pobliżu stacji benzynowej. Wtedy gruchnęły plotki, że w Gołkowicach doszło do podwójnego zabójstwa. Policja jednak tego nie potwierdziła.

Na drugi dzień (28 września) policjanci zatrzymali stojącego na rondzie w Gołkowicach 33-letniego mężczyznę, który trzymał w ręku przedmiot przypominający broń. Miał ponad 2 promile alkoholu. Policja nie potwierdziła jednak jakoby te dwie sprawy miały związek ze sobą.

Zobacz także: Tragedia w Gołkowicach Dolnych: Co zabiło mężczyznę? Zatruty alkohol czy koledzy?

Natomiast w piątek (29 września) otrzymaliśmy informację, że zaginął 32-letni Bartłomiej Waligóra, mieszkaniec Gołkowic Dolnych. Od tygodnia trwają poszukiwania i właśnie w środę (4 października), 32-latka w lesie nad Dunajcem od samego rana szukało trzydziestu strażaków i policjantów. Czy to jest ciało zaginionego Bartłomieja Waligóry?

Zobacz także: Gołkowice Dolne: Ratownicy szukali zaginionego Bartłomieja Waligóry [ZDJĘCIA]

RG [email protected] Fot. Ilustracyjna Sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe