Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
20/01/2023 - 10:20

Wypadek w miejscowości Breń. Droga krajowa 73 jest zablokowana [ZDJĘCIA]

Droga krajowa 73 łącząca Tarnów z Kielcami jest w tej chwili nieprzejezdna. W miejscowości Breń doszło do strasznego wypadku. Bus zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia.

To nie był bezpieczny poranek na drogach Małopolski. W miejscowości Breń koło Tarnowa, na drodze krajowej 73, doszło do bardzo groźnego wypadku.

- Kierowca osobowego busa z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy – informuje asp. szt. Paweł Klimek z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Zobacz też Zima zaatakowała. Dramat na drogach na Sądecczyźnie, kilometrowe korki, auta w rowach 

Wypadek na DK-73 w miejscowości Breń

Jak się okazało, busem kierował mężczyzna, który z wyglądu miał około 40 lat. Jego obrażenia były bardzo poważne, był nieprzytomny. Załoga pogotowia ratunkowego zabrała go do szpitala, gdzie teraz lekarze walczą o jego życie.

Zobacz też Koszmarny poranek na sądeckich drogach. Było tak ślisko, że samochód wpadł do rzeki w Królowej Polskiej 

Trasa łącząca Tarnów z Kielcami w tej chwili jest zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy dla ciężarówek w kierunku Dąbrowy Tarnowskiej (na rodzie w Lisiej Górze w prawo na Mielec), a dla osobówek na Żabno. Utrudnienia na drodze krajowej 73 w miejscowości Breń mogą potrwać jeszcze wiele godzin. (RG, Fot. KMP Tarnów)

Dramatyczny wypadek na drodze krajowej. Lekarze walczą o życie kierowcy
Droga krajowa 73 łącząca Tarnów z Kielcami jest w tej chwili nieprzejezdna. W miejscowości Breń doszło do strasznego wypadku. Bus zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu pracują policjanci którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia.


Dziękujemy za przesłanie błędu