Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
13/01/2022 - 21:05

Wypadek w Bączej Kuninie. Dachował samochód BMW [ZDJĘCIA]

Choć dzisiejszy dzień minął dość spokojnie na sądeckich drogach, to nie obyło się bez kilku kolizji. W Bączej Kuninie dachował samochód BMW. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Sporo jednak będzie kosztowała właściciela naprawa auta.


Była godzina jedenasta trzydzieści, jak w Bączej Kuninie w gminie Nawojowa doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący BMW stracił panowanie nad samochodem. Auto zjechało z drogi i dachowało, zatrzymując się na dachu w rowie.

Zobacz też Sami przeczesują osiedle Zawada, szukają nad Kamienicą. Gdzie jest zaginiona? 

Pojazdem jechał sam kierowca, który mimo wszystko miał sporo szczęścia, bo wyszedł z tej kolizji bez szwanku. Nie potrzebował pomocy medycznej. Sporo jednak będzie go kosztowała naprawa samochodu, który został dość poważnie uszkodzony.

Strażacy z Nowego Sącza i Mystkowa, którzy już po chwili zjawili się na miejscu, zabezpieczyli uszkodzone auto i odpięli akumulator. Sprawdzili też czy z pojazdu nie wylały się płyny. Na tym zakończyli akcję. Na miejscu pozostali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego nieszczęścia. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. PSP Nowy Sącz)

Chcesz zobaczyć więcej zdjęć z wypadku? Przejdź na kolejną stronę. Dziękujemy za przesłanie błędu