Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
03/01/2023 - 11:25

Wstrząsające! Dziecko wypadło z okna. Spadło na ziemię z dużej wysokości

Dramatyczny wypadek w Trzebini koło Krakowa. W środku nocy rozegrały się tam sceny mrożące krew w żyłach. 14-letnie dziecko - z nieznanych na tę chwilę przyczyn - wypadło z okna bloku i spadło na ziemię z dużej wysokości.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności strasznego wypadku, do którego doszło minionej nocy, przy ulicy Jana Pawła II w Trzebini koło Krakowa. Jak na razie wiadomo jedynie tyle, że około godziny dwudziestej drugiej, 14-letnia dziewczynka wypadła z okna znajdującego się na trzecim piętrze w bloku i upadła na twarde podłoże. Cudem uniknęła śmierci.

Zobacz też Kobieta wskoczyła do lodowatej rzeki. Zrobiła to na oczach ludzi

Świadkowie wypadku natychmiast zaalarmowali służby ratunkowe, które już po kilku minutach dotarły na miejsce. Załoga karetki pogotowia ratunkowego przebadała poszkodowane dziecko i udzieliła mu pomocy. Było przytomne, ale musiało szybko trafić do szpitala specjalistycznego, dlatego ratownicy medyczni wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka przetransportowała ranną 14-latkę do krakowskiego szpitala.

Zobacz też Jej serce nad ranem przestało bić. Ratownicy długo ją reanimowali 

- W czasie zdarzenia w mieszkaniu przebywali członkowie rodziny - powiedziała naszej redakcji asp. Iwona Szelichiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. 

Jak na razie nie wiadomo, jak do tego doszło, że dziecko wypadło z okna. Przyczyny i okoliczności tego nieszczęścia ustalają policjanci. ([email protected] Fot. Ilustracyjna EK)Dziękujemy za przesłanie błędu