Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 czerwca. Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
27/05/2024 - 12:55

Wbiegł mu na drogę wprost pod koła. Kierowca nie zdążył wyhamować

Było już ciemno, gdy to się stało. Wbiegł mu na drogę wprost pod samochód. Kierowca nie zdążyć zatrzymać pojazdu i doszło do nieszczęścia. Mężczyzna roztrzaskał swój samochód, a jeleń przypłacił to życiem.

Dzikie zwierzęta wbiegające na drogę wprost pod koła nadjeżdżających samochodów, to prawdziwa zmora kierowców, którzy niejednokrotnie nie są w stanie wyhamować i uniknąć zderzenia, nawet jeśli jadą zgodnie z przepisami. Doświadczył tego na własnej skórze kierowca Forda, któremu minionej nocy w Bieczu na drogę krajową 28 wbiegł ogromny jeleń.

Wszystko tak szybko się działo, że mężczyzna nie zdążył zatrzymać samochodu i uderzył w dzikie zwierzę. Siła uderzenia była tak duża, że jeleń padł na miejscu, a kierowca roztrzaskał auto. Na szczęście jemu samemu nic się nie stało. 


Już po chwili na miejsce dotarli strażacy z Biecza i policjanci. Funkcjonariusze przebadali kierowcę alkomatem. Jak się okazało, mężczyzna był trzeźwy. Z powodu uszkodzeń samochodu spowodowanych kolizją, mundurowi zatrzymali mu dowód rejestracyjny. ([email protected] Fot. OSP Biecz)Dziękujemy za przesłanie błędu