Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
09/03/2019 - 13:00

W potoku znaleźli zwłoki. Ciało mężczyzny leżało tam od dłuższego czasu

Jak zginął mężczyzna, którego zwłoki dzisiaj przed południem znaleziono w potoku Sowlinianka w Limanowej? To pytanie na razie pozostaje bez odpowiedzi. Śledczy ustalają przyczyny jego śmierci.

Dzisiaj kilka minut przed godziną 11 w potoku Sowlinianka w Limanowej przechodzień znalazł zwłoki. Jak udało nam się dowiedzieć, służby ratunkowe, które już po kilku minutach od otrzymania zgłoszenia dotarły na miejsce, nie przystępowały do akcji ratowniczej, ponieważ ciało leżało tam już od dłuższego czasu.

Zwłoki około 60-letniego mężczyzny zostały znalezione w potoku przy ulicy Krakowskiej na wysokości stacji benzynowej Orlen. Na miejscu czynności dochodzeniowe prowadzą limanowscy policjanci. W drodze na miejsce zdarzenia jest prokurator. Ciało zostało zabezpieczone i w najbliższym czasie prawdopodobnie zostanie poddane sekcji. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mogą to być zwłoki mieszkańca Limanowej, który od dwóch dni był poszukiwany przez rodzinę i policję.

Zobacz też Znalazła w rzece zwłoki mężczyzny. Policjanci szukają nazwiska

Przypomnijmy. 22 lutego w Limanowej w potoku przy ulicy Kamiennej także zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Okazało się, że było to ciało mieszkańca gminy Jodłownik.

RG [email protected] Fot. Tv28 / Powiat Limanowski 112Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)