Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 lutego. Imieniny: Antoni, Oswalda, Romana
02/05/2023 - 14:45

Utrudnienia na drogach. 3 maja przez region przejedzie wyścig kolarski

Kierowcy podróżujący 3 maja przez powiat gorlicki będą musieli zachować szczególną ostrożność. Wszystko przez wyścig kolarski, który sprawi, że niektóre drogi będą chwilowo zamknięte. Uważajcie na utrudnienia!

Utrudnienia w powiecie gorlickim

Jak co roku w weekend majowy odbywa się wiele różnego rodzaju wyścigów. Zawodnicy rywalizują na trasach całego regionu. Oznacza to także utrudnienia dla kierowców. Jak już informowaliśmy, przez Sądecczyznę 2 maja przejedzie „Karpacki Wyścig Kurierów pamięci Wacława Felczaka”. Jakie zmiany to oznacza? O tym piszemy TUTAJ.

Nie będą to jednak jedyne utrudnienia. W cierpliwość będą musieli uzbroić się także kierowcy podróżujący 3 maja przez powiat gorlicki. Odbędzie się tutaj kolarski wyścig szosowy „Klasyk Beskidzki”. Korki są bardzo prawdopodobne.

- Trasa wyścigu przebiega drogami publicznymi, głównie przez tereny gminy Uście Gorlickie i częściowo gminy Ropa oraz gminy Gorlice, ze startem w miejscowości Łosie i metą w miejscowości Leszczyny. W trakcie przejazdu uczestników rajdu będą występować czasowe ograniczenia w poruszaniu się pojazdów na trasie, włącznie z krótkotrwałymi całkowitymi wyłączeniami niektórych odcinków – informuje Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach.

Utrudnienia są przewidziane w godzinach 10:30-14. Możemy się ich wtedy spodziewać na drogach w Łosiu, Wysowej-Zdrój, Uściu Gorlickim, Brunarach, Śnietnicy, Hańczowej oraz na drodze na Bielankę. Zachowanie szczególnej ostrożności zalecane! ([email protected], fot.: SS/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu