Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 marca. Imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda
02/02/2023 - 13:10

Tworkowa: Wypadek na DK-75. BMW dachowało, kierowca był zakleszczony [ZDJĘCIA]

Dramatyczny wypadek na trasie łączącej Nowy Sącz z Brzeskiem. W miejscowości Tworkowa, w pobliżu kościoła, samochód BMW uderzył w bariery drogowe i dachował. Pojazd zatrzymał się na dachu w pobliskim rowie. Ciężko ranny kierowca trafił do szpitala. Przez jakiś czas droga krajowa była zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień.

Około godziny dziesiątej trzydzieści, na drodze krajowej 75 w miejscowości Tworkowa, doszło do dramatycznego wypadku. Mężczyzna podróżujący BMW, nagle stracił kontrolę nad samochodem. Auto uderzyło w bariery drogowe i dachowało. Pojazd zatrzymał się na dachu w pobliskim rowie.

Wypadek na DK-75 w Tworkowej 

Jak się okazało, samochodem podróżował sam kierowca. Mężczyzna był uwięziony w aucie. Strażacy, którzy razem z policjantami i załogą pogotowia ratunkowego już po chwili dotarli na miejsce, musieli rozcinać pojazd, aby wyciągnąć poszkodowanego.

Zobacz też Tragedia na plebanii w Zakopanem. 67-letni ksiądz zginął w straszny sposób

Gdy już udało się go uwolnić, ratownicy medyczni udzielili mu niezbędnej pomocy, a następnie w ciężkim stanie przewieźli go do szpitala w Brzesku. Mężczyzna doznał bardzo poważnych obrażeń. Przez wiele godzin na miejscu wypadku pracowali policjanci, którzy ustalali, jak doszło do tego nieszczęścia.

Zobacz też Łzy same cisną się do oczu. Najpierw stracił żonę, potem zachorował syn. Teraz wydarzyło się kolejne nieszczęście

Przez jakiś czas droga krajowa była zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień. ([email protected] Fot. KP PSP Brzesko / Brzesko112)

Dramatyczny wypadek na drodze krajowej. BMW dachowało, kierowca był zakleszczony
Dramatyczny wypadek na trasie łączącej Nowy Sącz z Brzeskiem. W miejscowości Tworkowa samochód BMW uderzył w bariery drogowe i dachował. Pojazd zatrzymał się na dachu w pobliskim rowie. Ciężko ranny kierowca trafił do szpitala. Przez jakiś czas droga krajowa była zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. W tej chwili nie ma już żadnych utrudnień. (Fot. KP PSP Brzesko / Brzesko112)


Dziękujemy za przesłanie błędu